Usb Veri Çalıcı // Takılan Usb' deki Verileri Gizlice Kopyalayın

23 Eyl 2016
172
0
Üyelik adınız : Fear-Code

Programın ismi : UsbKopyala

Programın sürümü : 1.0

Kullanılan programlama dili : Vb.Net

Programın ve kaynak kodunun adresi: Ben

Açıklama : Programı Çalıştırıp Gizlediğiniz Zaman Takılan Her Usb' deki Verileri Belirlediğiniz Yere Kopyalar.

NOT : Veri Kopyalama İşlemi Bittiği Zaman Sol Üst Tarafta 2-3 Saniye Kadar Yeşil Bir Kare Gözükecektir. Eğer Diskte Yer Kalmazsa, Usb Boşsa Veya Çıkarılmışsa Kırmızı Kare Çıkar.

NOT2 : Program XP' de Çalışmayabilir.

Programın ekran görüntüsü :
7oaoVa.png

Programın İndirme Linki : Download

Virus Tarama Sonucu : https://www.virustotal.com/tr/file/58d5fbc52e71c345bbb2a1dd336d8f1d4f4cf15d2ef043b6e56efe1aa0e93856/analysis/1425126237/

benim algılayamadığım bir olay var efendim

Misal 16 gb flas bellek aldık eyw iyi güzel içine attık

pc de 4 tb bilgi var bu bilgiler 16 gb içine nasıl girecek ?

ki girmez sadece ( dosyaları mı atıyor ) video felan degil de

warri0rs

Yeni üye
10 Tem 2015
25
0
uygulamayı ilk yüklediğimiz anda kaydedeceği dizini seçsek flash takıldıgı gibi otomatik algılayıp kopyalasa daha güzel olur sanki hocam. Ya da öyle bir özelliği var mı bilmiyorum ama fikir açısından söyledim. Güzel olmuş eline sağlık.

RespectTurkey

Katılımcı Üye
30 Tem 2016
357
0
?
Bende kullanıcam arkadaşımın sosyal medyasını kurcalamak için başım belaya girmez inşallah.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.