Usb Veri Çalıcı // Takılan Usb' deki Verileri Gizlice Kopyalayın

KorSeytan1

Üye
3 Eki 2015
66
0
Programı denedim fakat çalışmadı acaba usb formatı ile ilgisi varmıdır fat32 usb ile denedim içine .exe ve .rar vs gibi uzantılı dosyalar attım programı çalıştırdım yukarıda kırmızı kare yandı yani program çalışmadı yardımcı olurmusunuz :)

KorSeytan1

Üye
3 Eki 2015
66
0
muhteşem bi program ama kısayol tuşları değiştirip daha kolay bişey yapabilirmisiniz :) akıllı tahtada kullanırken problem oluyoda :)

pckopat hacker

Katılımcı Üye
8 Eyl 2016
290
4
amiroot
krdsm bu bndede vardi da sifrelere kadr yok su bu yukleme yapiyor usb nin hafizasi doluyor sadece sifreleri calabiln varsa bna da atin 😃😃

29 Tem 2017
59
0
ellerine kolarına saglık geyet yararli bir program olmuş.ama bi sorum olucak biz kopyalanacak flash ı taktığımızda önceden neleri kopyalayacağını biz ayarlamış olacakmıyiz?

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.