Üstteki Üyeyi Değerlendir [Nick - Avatar - İmza - Kişilik]

seker156

Üye
22 Eki 2011
185
0
Nick = 7/10 (2. telefonumdu :)
Avatar = 5/10 ( ne olduğuna bakmadım ama bildiğin kare kod :D )
imza = 10/10 Kimse imzasından takip edemez :)
Kişiliği=Burdan bakınca iyi biriymiş gibi duruyor ama bilemicem şimdi :p

DeathXF

Katılımcı Üye
31 Ağu 2014
448
0
+ Nick : 4
+ Avatar : 6
+ İmza : Not Found
+ Kişiliği : Tanınmıyor.

Gerçek Nickim S C B dir gerçek Avatarımda bu :

virus.png

Son düzenleme:

ßyWick

Uzman üye
13 Eyl 2012
1,960
2
26
Nereye
+ Nick : 4
+ Avatar : 6
+ İmza : Not Found
+ Kişiliği : Tanınmıyor.

Gerçek Nickim S C B dir gerçek Avatarımda bu :

virus.png

avatar: eski avatar çok hoşuma gidiyo sebebini bilmiyorum eskisine 10 veriyorum yenisi anime filmlerden fırlamış gibi animeci değilim pek sevmem yani o yüzden 3 ama senin hatrın için 5 yapalım
eski nick 10 ama yenisi biraz çocuksu gibi
imza:banel ama manidar :)
kişiliği:yaşına göra aşırı olgun severim kelimeyle tarfilenemiyecek birisi iyidir ama :)

Son düzenleme:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.