Üstteki Üyeyi Değerlendir [Nick - Avatar - İmza - Kişilik]

Fesaye

Katılımcı Üye
19 Nis 2015
300
0

+ Nick : Beğendim 10/9 puan Fakat merak ettiğim bir şey var anlamı var mı acaba ?
+ Avatar : Çok iyi 10/10 puan Avatarın gerçekten süper böyle bir avatarım olmasını isterdim.
+ İmza : Anlamlı ve güzel 10/8 puan . Gayet iyi bunu begendim
+ Kişiliği : Yardım sever , dürüst bir insan . Bu konuda söylenecek pek bir şey yok fakat attıgın mesajlara bakılırsa yardım sever bu rütbende olman ise dürstlügündür.
Diyeceklerim bu kadardır.

VITALLION

Özel Üye
12 Nis 2013
10,988
30
27
Nick: 10/8
İmza: 10/2
Kişiliği : Forumda pek çok kez gördüğüm genelde aktif olan iyi bir dostumuz :)

aq294sw

Üye
23 Tem 2012
98
0
Nick: 10/8
imza : Anlamadım ama çok anlamlı birşeye benziyor.
kisilik :iyi birine benziyir

'PedroDavis

Kıdemli Üye
24 Haz 2015
2,336
190
112
Nick 10/10
İmza 10/7
Kişiliği iyi birisi fazla tanimasamda siz bnim 2.ailemsiniz.

QuantumShark

Katılımcı Üye
19 Nis 2015
635
0
+ Nick : Beğendim 10/9 puan
+ Avatar : iyi 10/10 puan
+ İmza : Kaliteli verdim şukunu :)
+ Kişiliği : Tanımıyorum iyisindir heralde ;)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.