VİP Üyelikten Talepler

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Black-Box

Emektar
14 Tem 2008
5,199
49
İstanbul.
Selamlar,
Yenilenerek açılacak olan VİP üyelikleri sizlerin talepleri doğrultusunda geliştirerek tekrar yayımlayacağız.

Bu süreçte eklenmesini veya çıkarılmasını dilediğiniz şeyler varsa konu altında belirtebilirsiniz.

AlphaJakey

Kıdemli Üye
9 Ara 2017
2,235
1
Centaurus
Selamlar,
Vip alan üyelerimiz kullanıcı adına istediği rengi verebilmeli. Karışıklık sadece üyeler tarafından yaşanır, ve bu konu üzerine çeşitli şakalaşmalar vs. yapılarak üyeler arası iletişim arttırılır.
+ Vip üyelerin kendilerine özel 2-3 tane özel rütbe resimleri olabilir. (Seçim şansı verilebilir.)
++ Vip üyelerin konulara diğer konuların aksine farklı bir renk'te forum anasayfasında gözükmeli, bu renk'ler üye tarafından belirlenmeli. :)

-BRAVE-

Kıdemli Üye
8 Kas 2015
3,731
318
Türkiye
Parayla üstünlük olmaz adminim. Ayrıcalık olmayan her kural avantajdır. Renkler menkler falan normal işler ama sade bir hack platformuna gökküşağı gibi bukalemun olmak da ters bir durum gibi..

Bence extra bir vip rankı yada imza da bir amblem, evvelinde uygulanmamış afilli bir renk, gövde gösterisi kategorisi altında dilendiği gibi konu açılması, grafik ekibinden sınırlı bir şekilde görsel istenimi gayet mantıklı. Ve yönetime girişlerde değil de siber eğitimlerde ufak bir öncelik kâfi olur..

smilemert

Üye
15 Eki 2014
204
0
shell paylaşım hack eğitim bölümleri açılmalı ve 7 24 hack ile ilgli dersler verilmeli örneğin skypeden olsada ders verlmeli sonuçta güzel bir fikir

pasahan

Üye
12 Ağu 2018
66
0
Bir yerden
bence vip üyelik alan kişilerin sağ ve sol tarafında "$" işareti olmalı; parayı vermiş düdüğü öttürüyor misali..

M4K4R

Kıdemli Üye
14 Mar 2017
4,368
3
Yönetim odasına girmek iyi olurda tabiki siz bilirsiniz.(gold da olabilir mesela)

Zaten viplere özel odalar mevcut yönetim odalarını görmeniz imkansız olur.

ihbarlarda istekleri öne alınabilir.

İhbar hattı zaten herkes için eşit çalışıyor müsait olan yetkli o ihbar ettiğiniz bölümde yetkisi varsa gerekeni zaten yapıyor bu işlem pek fazla çalışmaz.
Diyelim 1 yetkli mevcut ama o bölümde yetkisi yok yine aynı işlevi görüyor yine bekliyorsunuz.. 2+2=4

Son düzenleme:

S.A.B.E.R!/

Basın&Medya Ekibi Deneyimli
14 Mar 2017
4,187
5
579
26
Sakarya
Telegram, Skype, Whatsapp, Line ya da Discord gibi uygulamalarda onların bir birleriyle olan uyumlulukları açısından yukarıda ki uygulamalardan birine bir grup/kanal oluşturulmasını tavsiye ederim, başlarına da her yerde olduğu gibi bir yönetici(yalnızca vip üyelerden sorumlu bir yönetici) uygun olabilir. Yani onalarla onların asla sıkılmayacağı bir şekilde ilgilenilebilir. Oyunlar vb. Bir de vip altın alan kişilere mesela tht ürünlerinden istedikleri 1 adet ürün hediye edilebilir.

Son düzenleme:

'Execution

Kıdemli Üye
13 Ocak 2018
3,227
29
Üyeler VİP üyelik aldıktan sonra yaptıkları ihbarlara göre bir ödül olarak VİP üyelik süresini uzattırabilirler. daha doğru ihbar sayısı ve anında müdahale için böyle bir sistem yapılabilir.

Ayrıca üyelerin istedikleri VİP üyelik rengi ve VİP'lere özel chat kısmı getirilebilir.

RooTGHoST

Uzman üye
11 Ağu 2018
1,452
8
38
Zaten viplere özel odalar mevcut yönetim odalarını görmeniz imkansız olur.
Belki 1 ihtimal demiştim :)
Dış forumlardan gelen kişiler yönetim odasından kolayca bilgi alabilir iç sorunlarımızı herkes öğrenir. Bence bu kötü bi fikir onun yerine VİP odaları düzenlenebilir yetersiz duruyor.
Evet haklısınız istihbaratta foruma sorun yaratabilir.Düzenlenirse güzel olur odalar.

Hufenx

Yeni üye
15 Eyl 2018
7
0
Vip de hacklink nedir nasıl olur yararlımarşiv Google cloud methodu vb gibi özel olan arşivler

badboy

Katılımcı Üye
15 Eyl 2018
374
0
Arkadaşımın dediği gibi ,

viplere eğitim babında özel videolar, online soru sorma odaları (eğitim ile ilgili) yada

özel telegram-whatsapp grubu .

Rütbede ve isimde istenilen renk değişimi

Vip lere özel gönüllü grafikçi arkadaşların grafik tasarımları & avatarlar

Bunlar olabilir. öncelik olarak eğitim konusunda bir düzenleme olabilir

scriptler, toollar, frameworklerin paylaşıldığı bir alan.. ne işe yaradıkları nasıl kullanıldıkları hakkında bir kütüphane.. önceliğimizdir.. :)

PALA

Özel Üye
26 Mar 2018
12,753
33
Vip de hacklink nedir nasıl olur yararlımarşiv Google cloud methodu vb gibi özel olan arşivler

Merhabalar,

Google Cloud Method dediğiniz olay İllegal bir işlem. Misyonumuzca yasak olan bir şeyi yayınlamak tamamen suç olur ve bizi misyonumuzdan kopartır.

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.