VİP Üyelikten Talepler

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

xavier eckert

Basın&Medya Ekibi Kıdemli
16 Tem 2016
1,641
297
Benim nacizane düşüncem VIP üyelerinin hakları eskisiyle aynı olmasından yanayım. Fakat ek olarak
+ VIP rütbesi gelebilir.
+ Fikir ve düşünceleri değerlendirmeye alınmalıdır.
+ İstediği bir tim var ve o tim alanında iyi, kaliteli paylaşımlar yapmış ise, tim liderinin kabulü ile o time alınabilir.

andro26

Üye
19 Nis 2015
244
0
los encılıs
Parayla üstünlük olmaz adminim. Ayrıcalık olmayan her kural avantajdır. Renkler menkler falan normal işler ama sade bir hack platformuna gökküşağı gibi bukalemun olmak da ters bir durum gibi..

Bence extra bir vip rankı yada imza da bir amblem, evvelinde uygulanmamış afilli bir renk, gövde gösterisi kategorisi altında dilendiği gibi konu açılması, grafik ekibinden sınırlı bir şekilde görsel istenimi gayet mantıklı. Ve yönetime girişlerde değil de siber eğitimlerde ufak bir öncelik kâfi olur..

mantıklı, katılıyorum

'Execution

Kıdemli Üye
13 Ocak 2018
3,228
29
Diğer tavsiyeme ek olarak vip üyeler forum yöneticileri ekranında görünüyorlar. Benim düşüncem vip üyelerin bu kısımda gözükmemesi sonuç olarak orası forum yöneticilerinin ve yetkili oldukları bölümlerin gösterildiği alan ve özel üyelerin bile burada adı geçmez iken vip alanların burada görünmesini uygun görmüyorum. İyi forumlar

Son düzenleme:

'Black Warrior

Yaşayan Forum Efsanesi
8 Ocak 2013
12,132
5
E5
Forum içinde görüntüsü rengiymiş yazısıymış boş işler diyorum. :)

Birebir eğitim verilmeli uzaktan teamw. gibi yazılımlarla grafik ya da programlama gibi alanlarda kendini o alanda ilgili yerlere ulaşmış kişiler tarafından eğitim verilmeli, tabi öncelikle bu eğitimi gerçekten verebilecek bir yönetici mevcutmu bu sorgulanmalı. Eğitim veren yöneticiye teşviğinin artması için çok ufak bir rakam da olsa vip üyenin ödediği ücretin ufak bir kısmıni eğitim veren yöneticiye verilmeli..

RooTGHoST

Uzman üye
11 Ağu 2018
1,454
8
38
Forum içinde görüntüsü rengiymiş yazısıymış boş işler diyorum. :)

Birebir eğitim verilmeli uzaktan teamw. gibi yazılımlarla grafik ya da programlama gibi alanlarda kendini o alanda ilgili yerlere ulaşmış kişiler tarafından eğitim verilmeli, tabi öncelikle bu eğitimi gerçekten verebilecek bir yönetici mevcutmu bu sorgulanmalı. Eğitim veren yöneticiye teşviğinin artması için çok ufak bir rakam da olsa vip üyenin ödediği ücretin ufak bir kısmıni eğitim veren yöneticiye verilmeli..

Bence çok iyi olur...

yusuf68700

Katılımcı Üye
24 Ağu 2017
531
0
SECORTY ALEM
Vıp Satışı için öneri

Bildiğiniz gibi tht vip satışı yapılmaktadır ama maalesef IBAN ile ödeme var onun yerine shopier kayıt olarak innal kartlarlada ödeme olsa güzel olurdu hatta smm sistemi kullanılarak bilir
Örnek smm fiyat listesi
1 ay Vıp Gold 50 tl
1 ay Vıp Gümüş 40 tl
1 ay vıp bronz 30 tl
Nick değiştirme 10 TL
Buna benzer smm kurulabilir

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.