Web Site Hit Yükseltme (Popülerleştirme)

Skylight1453

Katılımcı Üye
26 Haz 2016
506
0
25
@root<php?.>
Selamun Aleyküm TürkHackTeamin Saygıdeğer İnsanları

Konumda Nasıl Web Sitenizi Üst Sıralara Çekceğinizi Günlük Aktif Kullanıcı Sayımızı Nasıl Arttıracağımızı Anlatacağım

Öncelikle Bu Tabikide Bir Bot Yardımı İle Yapacağız

Kısaca Bahsedeyim ilk önce Botumuzu Kurucaz Hangi Bot Derseniz Addmefast Botunu Kurucaz Bunu Önceki Konularda nasıl kurucağımızı anlattım . Mantık şu siz başkasının fotosunu bğenerek takip ederek abone olarak puan kasacaksınız siz kasmıcaksınız bot kasıcak sonra sizin siteyi ziyaret edenlerede bu puanlardan verceksiniz bişey kaybetmiosunuz yani :)

1-Öncelikle Bu Botu Yapmanız Gerek Addmefast Bot Yapımı

2-Botu Ayarladıkdan Sonra Botu Durdurun Ve Addmefast da Add Site/page E Tıklıyoruz

Yby9Wa.png
[/url][/IMG]

3-Ardından Website Hits i Seçiyoruz

4-Tikli Bir Tane Kutucuk Var O kutucuktaktaki tiki kaldırıp Sitenize Hangi Ülkelerden Ziyaret Edileceğini Kısıtlayabilirsiniz

5- Diğer kutucuğa sitenizin ismini yazın çok önemli değil fazla burası

6-sonra en altda puan şeyi var sizin sitenizi ziyaret edenlere kaç puan vereceksiniz onu yazın

7-En Son Ekle Diyin Ve Ekliyince Bir Ünlem Çıkar O sayfanın İncelendiğini gösterir 1,2 Saate Sayfa aktif olur :) bu 1,2 saatde ***** vs. içerikli site mi diye bakılıyor tahminimce

Evet Benden Bu Kadar Benim Şu an 1450 lerde tıklanmam Bu sayede sizde Hitinizi YÜKSELTİN

Konu Sabite Alınırsa Sevnirim Eksiklerimi Söylerseniz hemen tamamlarım arkadaşlar

Kanıt: bazıları işe yaramıyor diyor buyrun analıtcs verileri

Konu Tamamen Bana Aittir Haber Verilmeden Alıntı Yapılırsa Hakkım Helal DEĞİLDİR Kardeşler

Saygılar
Skylight1453

( Habir reisten kaptım K.b :D :D :D )

Son düzenleme:

Skylight1453

Katılımcı Üye
26 Haz 2016
506
0
25
@root<php?.>

Teşekkür Ederim Kardeşim

Kusura bakma her konunu alıntı yapıyorsun veya daha önce açılmış konuları tekrar açıyorsun
Rica edersem bağımsız yani hiç açılmamış bir konu yaparmısın ?

Bütün Yazıların Hepsi Bana Aittir Kardeşim Sana Yemin Dahi Edebilirim Burda Şaklabanlığın Bi Alemi Yok Alıntı Olsa Yazarım Kul Hakkı Kadar Kötü Bir Şey Yoktur Bunu Çok İyi Biliyorum

Ayrıcam Kimden Alıntı Yaptığımıda Belirtirsen sevinirim Kardeşim

Son düzenleme:

birikibgr

Üye
4 Eki 2015
74
0
Ankara
Siteni ekledikten sonra gelen trafiği belli bir yerden göstermiyorsa hit atmak gereksiz. Hitleap la bunu yapabilirsiniz addmefast daha çok google +1 le veya sosyal medya hesaplarını yükseltmek için kullanılır.
Eğer dediğim gibiyse emeğiniz boşa gider hitleap indirip yapmanızı tavsiye ederim.

Skylight1453

Katılımcı Üye
26 Haz 2016
506
0
25
@root<php?.>
Siteni ekledikten sonra gelen trafiği belli bir yerden göstermiyorsa hit atmak gereksiz. Hitleap la bunu yapabilirsiniz addmefast daha çok google +1 le veya sosyal medya hesaplarını yükseltmek için kullanılır.
Eğer dediğim gibiyse emeğiniz boşa gider hitleap indirip yapmanızı tavsiye ederim.

ekledikten sonra kaç kişinin ziyaret edildiği my page kısmından görebilirisin ayrıntıları içinse sitenin google analıtıcs ayaralarından bakabilirsin kardeşim

Skylight1453

Katılımcı Üye
26 Haz 2016
506
0
25
@root<php?.>
Kusura bakma ama böyle sadece kendinizi kandırırsınız.

Hayır Kardeşim Google Analıtcs İle Kontrol Edebilirsin Ziyaretcileri Görebilirsin Yapamadığın işlere kendinizı kandırıyorsun diyemessin ben kendim haber sitemi bu yöntem ile alexa dünya sıralamasında 19.000.000 milyondan 11.000.000 milyona düşürdüm dahada düşmeye devam ediyor zaten bu işten anlayan arkadaşlar bakarsa anlarlar doğru olduğunu zaten bir çok insan hit siteleri ile uğraşıyor bu da onun gibi sitelerden birşey çoğu web sitesinin kaynağı yapılan Kaçak Hit lerdir Bunu Kime Sorarsan Sor

12 Haz 2016
128
3
Trabzon
Dostum neye yarıyacakki bu google yeni güncellemesinde bunlara çözüm buldu zaten bir aradan sonra bunları kötü amaçlı olarak görecek ve siteni zararlı site diye işaretleyecek.
Bu sitenin populerleştirmendede bir işe yaramaz.
adam giriyor anında çıkıyor sana ne kazandırıyor?
Hiçbirşey.

Skylight1453

Katılımcı Üye
26 Haz 2016
506
0
25
@root<php?.>
Dostum neye yarıyacakki bu google yeni güncellemesinde bunlara çözüm buldu zaten bir aradan sonra bunları kötü amaçlı olarak görecek ve siteni zararlı site diye işaretleyecek.
Bu sitenin populerleştirmendede bir işe yaramaz.
adam giriyor anında çıkıyor sana ne kazandırıyor?
Hiçbirşey.

anında çıkmıyor konuyu okuduysan siteye girene puan veriyorsun ya verdiğin puana göre süre artıyor 2 puan 30 sn 5 puan 1.50 dakika mı ney

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.