WhatsApp Hack! Hedef Kişinin Mesajlarını Okuyun, Mesaj Atın!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

nactremb

Yeni üye
20 Nis 2015
1
0
Ya aga bende bu root istiyor busybox da yüklü olmasına rağmen busybox tan da install yaptım da ama hala benden root istiyor root KingRoot la attıydım acaba ondanmıdır.?

Mactire

Katılımcı Üye
4 Haz 2015
315
0
Bu Programı Zaten Biliyordum Ama Yinede Teşekkürler Güncel + Eline Sağlık

ciban

Yeni üye
18 Şub 2007
2
0
Peki dostum senin bu anlattıklarından korunmanın yolu/yolları nedir
yani biri bizide bu yolla veya benzer bir yolla hacklemeye çalışırsa bundan nasıl korunuruz

musti0120

Üye
6 Eki 2012
179
0
Arkadaslar mac adresimi değiştirdim ve hala doğrulama istiyor eğer gerçekten çalışıyorsa veya bunun herhangi bir çözümü varsa (androidrat hariç ) Yardımcı olursanız minnettar kalırım

musti0120

Üye
6 Eki 2012
179
0
Arkadaşlar Mac spoofer fix buna benzer mac değiştirme programları var lakin mac adresi değişmesine rağmen whatsapp doğrulma kodu yinede geliyor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.