WhatsApp Hack! Hedef Kişinin Mesajlarını Okuyun, Mesaj Atın!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

mirza41

Yeni üye
3 Nis 2016
1
0
aga mac değişiyorda otomatikman wifi den atıyor hiçbiryere bağlanmıyor ne yapabilirim?

musti0120

Üye
6 Eki 2012
179
0
ARKADAŞLAR BAYA BİR ARAŞTIRMA YAPTIM KONU FİX ( Kardeşim sende artık kapanmadı diyip durma kapandı OLMUYOR ARTIK BU Bir abide yapıyordu baya önceden buyana kendiside söyledi Kapanmış artık bu )

byMaRaQ

Katılımcı Üye
26 Mar 2016
501
2
22
Uzaydan)
Merheba kardesim... Tesekkur Uygulama icin amma bi sorum olucak biz ayni wifidemi olmaliyiz? yoksa nasil?

musileno

Kadim Üye
20 Tem 2007
5,774
3
ARKADAŞLAR BAYA BİR ARAŞTIRMA YAPTIM KONU FİX ( Kardeşim sende artık kapanmadı diyip durma kapandı OLMUYOR ARTIK BU Bir abide yapıyordu baya önceden buyana kendiside söyledi Kapanmış artık bu )

Kaynak göster forumu bırakıcam. Kim dedi? Bu konunun açılma tarihinden daha eski ise..

Dragon72

Yeni üye
22 Nis 2016
1
0
yardım

Bir şeyi anlamadım. şimdi sevgilimin mesajlarını okumam için aynı şehirde mi olmak lazım. ben başka şehirdeyim sevgilim başka şehirde. nasıl mac adresini öğrenebilirim? ayrı şehirlerdeyken yine bu yöntem uygulanabiliyor mu?
Ayrıca mesajları okuyup, ona gönderilen veya kendisinin başkasına gönderdiği resimleri de görebiliyoruz mu?

Son düzenleme:

Ritirato

Katılımcı Üye
9 Mar 2016
589
3
İstanbul
Yenilik geldi Whatsapp o yüzden fix olmuştur olay artık çözümü çok çok zor hatta imkansız bile diyebiliriz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.