Whatsapp hk.

LeTTa

Uzman üye
20 Eyl 2012
1,716
2
Hawaii
Nişanlım birisiyle görüşüyor.

Whatsapp üzerinden sürekli mesajları siliyor kalıcı olarak siliyor mesajları
Yedekleme hiç bir şey yapmıyor.

O mesajları silmeden 30 dakika'da bir kayıt tutan bir program var mı acaba .

Whatsapp konuşmalarını tutan bir program arıyorum.

Moderatör tarafında düzenlendi:

EnesJikoDHT

Katılımcı Üye
9 Tem 2014
436
0
config.php
Sorunu konuşarak çözmelisiniz derim ben şahsen,
bu kadar gizli olması şüphe çekici.
yine de ben karışmadan konu hakkında ki fikrimi söyleyeyim.
öyle bir programla daha önce karşılaşmadım fakat android keyloggerlarını deneyebilirsin klavye logunu tutar en azından anlarsın şüphe çekici mesajları.

LeTTa

Uzman üye
20 Eyl 2012
1,716
2
Hawaii
Sorunu konuşarak çözmelisiniz derim ben şahsen,
bu kadar gizli olması şüphe çekici.
yine de ben karışmadan konu hakkında ki fikrimi söyleyeyim.
öyle bir programla daha önce karşılaşmadım fakat android keyloggerlarını deneyebilirsin klavye logunu tutar en azından anlarsın şüphe çekici mesajları.

Nerden bulabilirim öneriniz var mı keylogger?

LeTTa

Uzman üye
20 Eyl 2012
1,716
2
Hawaii

Denedim ne yaptıysa tamamen gitmiş her akşam buluştugumuzda bir tane mesaj göremiyorum üstelik kendi konuşmalarımı'da göremiyorum tamamen siliyor databse'den.

Yolun basi kardesim her iki tarafta esit bence bu isi belirtmek yerine konusabilirsin guven yoksa askta olmaz

Ben gizli'den çözmek istiyorum söylemiyor ne olursa olsun saklıyor.

kardeşim eminsen konusurken al elinden telefonu bak suçlu değilse zorlamadan verir

Yanımda olsa zaten konuşamaz ailesinin yanında kalıyor evli olsak hayatta olmaz zaten böyle bir şey.

Moderatör tarafında düzenlendi:

aMRX

Uzman üye
20 Şub 2016
1,487
2
Eski Albay
Bu gibi yollara başvurmanıza gerek yok onu önünüze alarak konuşabilirsiniz durumdan ona bahsedim bu gibi şeyden hoşlanmadınığını ve içine merak düşdüğünü söyleyebilirsin umarım ki anlayışla karşılayacaktır bir ilişkide en önemli olan şey Güvendir, o yok ise siz bu işe başlamadan geri dönün ve bitirin.

EnesJikoDHT

Katılımcı Üye
9 Tem 2014
436
0
config.php
Nerden bulabilirim öneriniz var mı keylogger?

http://www.turkhackteam.org/google-android/1356008-android-keylogger-byzehirx.html

http://www.turkhackteam.org/mobil-uygulama-gelistirme-ve-sorunlari/1344090-apk-keylogger-byzehirx.html

gibi konular görmüştüm.
denedim de. Fakat klavye değiştirmek gibi bir kötü etkisi var.
Bir bakmanı öneriririm.
Ayrıca bilgisayardan yönetilen androrat vs. de bakabilirsin. Kullanmadım fakat önerebilirim.

Ceys

Yaşayan Forum Efsanesi
2 Nis 2016
7,658
4,967
Orhun Nehri
TOP 3 EN İYI ANDROID TELEFON TAKIP PROGRAM
mSpy – en çok tercih edilen casus programıdır. Site ve kullanıcı panelinin Türkçe hali de bulunmaktadır. Kullanımı ve yüklemesi oldukça kolaydır. 7 günlük bedava deneme sürümünü kullanmaya fırsat veren bir yazılım.
Mobile Spy – basit bir ingilizce bilgisine sahipseniz oldukça rahat bir şekilde kullanabileceğiniz bir yazılımdır.
Spybubble – özellikleri ve kullanım kolaylığı açısından orta derecelidir diyebiliriz.

iPhone Telefon Takip Uygulaması 2018

Jailbreak >>> mSpy
Jailbreak’siz >>> mSpy

casus yazılımları sayesinde güncel olarak okuyabilirsin.
ama sana başka bir tavsiye. Güven.. çünkü sevgi güvendir, inamaktır, sadakattir..

burak513165

Uzman üye
29 Tem 2017
1,439
33
VATAN
Denedim ne yaptıysa tamamen gitmiş her akşam buluştugumuzda bir tane mesaj göremiyorum üstelik kendi konuşmalarımı'da göremiyorum tamamen siliyor databse'den.

Ben gizli'den çözmek istiyorum söylemiyor ne olursa olsun saklıyor.

Yanımda olsa zaten konuşamaz ailesinin yanında kalıyor evli olsak hayatta olmaz zaten böyle bir şey.

birde bunu dene

[ame="https://www.youtube.com/watch?v=r9VBhJUHidE"]https://www.youtube.com/watch?v=r9VBhJUHidE[/ame]

"Squ4LL

Özel Üye
14 Tem 2009
14,316
592
Nişanlım birisiyle görüşüyor.

Whatsapp üzerinden sürekli mesajları siliyor kalıcı olarak siliyor mesajları
Yedekleme hiç bir şey yapmıyor.

O mesajları silmeden 30 dakika'da bir kayıt tutan bir program var mı acaba .

Whatsapp konuşmalarını tutan bir program arıyorum.

Merhaba değerli üyemiz altta size vereceğim bu uygulama sayesinde android klavyenin yazdığınız yada bu programı hangi telefona yükleyecekseniz yazdığı yada yazdığınız her şey kayıt altına alınacaktır ve siz bunları sonradan görebileceğiniz kısacası klavyede yazdığınız her tuşu göreceksiniz uygulamanın çalışması için yapmanız gereken birşey var verdiğim uygulamanın klavyesini yani Hackers Keylogger klavyesini varsayılan olarak yapmanız şimdi onu uzun uzun anlatmayacağım Ayarlardan yapabilirsiniz yazılanları görmek için programa girmeniz yeterli

https://yadi.sk/d/YxyV8MZR3K2CJ9

https://www.virustotal.com/tr/file/...74fda0bee0c8e7916f189353/analysis/1520073097/

LeTTa

Uzman üye
20 Eyl 2012
1,716
2
Hawaii
Cεys;7915923' Alıntı:
TOP 3 EN İYI ANDROID TELEFON TAKIP PROGRAM
mSpy – en çok tercih edilen casus programıdır. Site ve kullanıcı panelinin Türkçe hali de bulunmaktadır. Kullanımı ve yüklemesi oldukça kolaydır. 7 günlük bedava deneme sürümünü kullanmaya fırsat veren bir yazılım.
Mobile Spy – basit bir ingilizce bilgisine sahipseniz oldukça rahat bir şekilde kullanabileceğiniz bir yazılımdır.
Spybubble – özellikleri ve kullanım kolaylığı açısından orta derecelidir diyebiliriz.

iPhone Telefon Takip Uygulaması 2018

Jailbreak >>> mSpy
Jailbreak’siz >>> mSpy

casus yazılımları sayesinde güncel olarak okuyabilirsin.
ama sana başka bir tavsiye. Güven.. çünkü sevgi güvendir, inamaktır, sadakattir..

Güvendir elbette ama böyle yaptıkça her insan şüphe duyar gerçekten çok seviyorum ve kaybetmek istemiyorum.

Bilgisayar üzerinden veya android üzerinden takip edebileceğim apk yöntemi ile yerleştirebileceğim keylogger var mı bildiğiniz, teşekkür ederim.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.