Whatsapp İstediginiz Kişinin Mesajlarini Okuyun & Mesaj Atin

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Fayso

Katılımcı Üye
12 Nis 2014
753
0
FaysoCity
Başlık tanıdık geldi de içerik farklıymış :) eline sağlık..

Lakin kişinin telefonunu 3-5 saniye alan adam 1 dakika da alır. E 1 dakika alan adam, istediği konuşmaları kendine e postalar..

İşte hayalimizde ki Türk. Aynen kardeşim ne uğraşacaz QR kodlarıyla falan. Al telefonu, mesajları ilet kendine. Emeğine sağlık @ZillaWeb :)

ZillaWeb

Üye
29 Ocak 2015
176
0
Başlık tanıdık geldi de içerik farklıymış :) eline sağlık..

Lakin kişinin telefonunu 3-5 saniye alan adam 1 dakika da alır. E 1 dakika alan adam, istediği konuşmaları kendine e postalar..

Öyle her zaman olmuyor dostum , birisini arıcam felan dersin alırsın 3-5 saniyede halledersin.

Kurbanın birde önümüzde d... ister misin ? :D Bu ne biçim hack ? Neyse ok ok

Çok komiksin bro , yanlız ben hack dediğimi hatırlamıyorum.

İşte hayalimizde ki Türk. Aynen kardeşim ne uğraşacaz QR kodlarıyla falan. Al telefonu, mesajları ilet kendine. Emeğine sağlık @ZillaWeb :)

:) Sağolasın

musileno

Kadim Üye
20 Tem 2007
5,774
3
O değil de haçan peki teamviewerdan telefona okuttuğumuz kodu bilgisayar nasıl görecek?

codeW32

Katılımcı Üye
19 Ocak 2013
926
0
İstanbul
kardeşim gzel fikir ilk konularında böyle konular açmanıda sevdim ama onun yerine:

kişinin telefonunu 3-5 sn aldığımızda hemen wahtsap'ına girip istediğimiz konuşmaları kendimize eposta atsak sonra akşam onların hepsini okusak daha kolay olmaz mı :D hem bilgisayarada geerek yok oyun oynama bahanesine bile alırsın :)

yada whatsapp database klasöründe ki dosyları(bildiğine eminim)yine kendimize e posta atsak sonra whatcrype utgulamasıyla ya da internet sitesinden konuşmaları html formatta okusak hem bunlar için ne fazladan uygulama ne program ne de bilgisayar gerekiyor internet ve bir kaç saniye yeter :)

kolboy

Katılımcı Üye
15 Ağu 2008
586
3
Ve Bu yöntem Alıntı Değilmi başka yerde çok önceden Gördüm gibi video bile vardı !!!

ZillaWeb

Üye
29 Ocak 2015
176
0
Baska yerde gördüklerin alintidir. Veya ben paylasmisimdir. Paylasim saatlerine bakabilirsin.

K4RDAN4DAM

Uzman üye
22 Mar 2015
1,675
5
YOK
-- Tanımadığınız Birinin Telefonunu Almak için ; Bir yakınınızı Aramanız gerektiğini ve şu an durumunun kötü olduğunu ( hastahanede yada kaza yapmış olabilir ) ve acilen aramnız gerektiğini ve sizin kontorunuzun olmadığını veya telefonu unuttgunuzu söyleyerek alabilirsiniz

-- Tanıdığınız bir kişinin Telefonunu da ; Muzik Gönderme bahanesi sıkca kullanılan ve işe yarar bır sm' dir
ondaki muzıklere bakmak istediğinizi ve bır kaçını kendınıze gondermek ıstedıgınızı cok begendıgınızı belırterek alabılırsınız

12 Şub 2011
154
0
sydney
whatsapp tan dolayı bana dava açılmıştı ama kazandım. delil bulamadılar yapmıştım bişeyler o zaman. üstadım yine de eline koluna emeğine sağlık tekrar denicem inş.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.