Whatsapp İstediginiz Kişinin Mesajlarini Okuyun & Mesaj Atin

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

JoeDanieLs

Katılımcı Üye
12 Tem 2012
430
0
Usta ben anlamadım kusura bakmada :D Videolu anlatımla daha iyi anlarım.
Birde telefonu almak derken telefon numarasını almak mı yoksa telefonunu elimize almak mı ?

by_xx

Yeni üye
12 Tem 2007
14
0
arkadaşlar bu benim hesabım we ben çoktandır girmiyorum şimdi girdim

yeni konu nasıl açılıyodu bi yardım etsenize ?

Pro-Fesor

Uzman üye
10 May 2010
1,790
0
Ankara
I phone hariç dostum. I phonelerde whatsapp web özelliğine güvenlik sebebi ile Apple izin vermemektedir ama ıphonenin jailbreakli olması dışında.Ayrıca o kadar da abartılacak birşey yok ortada neden böyle yapıyorsun anlamadım.

Son düzenleme:

hackerkadim

Katılımcı Üye
13 Tem 2012
608
0
World that.
Konu çalıntıdır arkadaşlar yakın bir yerden tanıdığım videosunu 3 ay önce çekmişti kendisi ''social engineers'' ve ben onun videosunu forumda bile paylaşmış bulunmaktaydım...

Hayır konu çalıntı olmasına bir şey demiyorum..Ama kendiniz bulmuş gibi bulaş kişilerin emeğine saygısızlık yapmayın.Dibine not düş link koy bunda utanılacak bir şey yok.Neyse arkadaşlar video linkini koyayım inanan izler.. Videoda adam ''HACK'' olmadığını ve sosyal mühendislikle çözüldüğünü anlatmış...

LİNK: WHATSAPP HACK! 2015

Son düzenleme:

ZillaWeb

Üye
29 Ocak 2015
176
0
Konu çalıntıdır arkadaşlar yakın bir yerden tanıdığım videosunu 3 ay önce çekmişti kendisi ''social engineers'' ve ben onun videosunu forumda bile paylaşmış bulunmaktaydım...

Hayır konu çalıntı olmasına bir şey demiyorum..Ama kendiniz bulmuş gibi bulaş kişilerin emeğine saygısızlık yapmayın.Dibine not düş link koy bunda utanılacak bir şey yok.Neyse arkadaşlar video linkini koyayım inanan izler.. Videoda adam ''HACK'' olmadığını ve sosyal mühendislikle çözüldüğünü anlatmış...

LİNK: WHATSAPP HACK! 2015

Anlatım bana aittir .Sosyal mühendislik dedim bende zaten. Video eklendi

Son düzenleme:

ossolmaz001

Yeni üye
1 May 2014
46
0
Yapılacak şey belli kurbanın telefonunu almak çok basit tanımadığınız bir kişinin bile telefonunu almak çok kolay yapmanız gereken tek şey en basitinden ''evi acil aramam gerekiyor, telefonumu bulamıyorum bi çaldırabilir miyim, telefonun kamerası nasıl bakabilir miyim benimki bozuk sanki, vs vs...'' en basit şeyler bunlar :) ayrıca kardeşim burda çalıntı lafını kullanmak hiç hoş değil bir bilgi paylaşımı var alıntı veya değil yorumunu kendine sakla işini gördüyse teşkkr et bitir.

hackerkadim

Katılımcı Üye
13 Tem 2012
608
0
World that.
Alıntı kime ait olduğunu belirler kardeşim bur da öyle bir şey yazmadığı için çalıntı diyorum.. Konu önceden bulunmuş ama kendisine aitmiş gibi anlatıp kimsenin emeğini kenara atamazsın ben bur da bunu savunuyorum..
2. ise yorum olan bir şeyi kendime saklayamam yorum adı üstünde bir konuyu paylaşım sunmaktır..
Birde kimse kimseyi savunmasın her konuya atmayın sözümü alan aldı..Herkes kendisini savunabilecek kapasitelidir arkadaşım buna emin ol...

Bu arada ORJİNAL VİDEO'YU KOYUP konuyu açan arkadaşa teşekkürler yorumumu göz önüne alıp kimsenin emeğine saygısızlık yapmadığı için anlatımın için ayrı teşekkürler..

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.