Whatsapp+ PLUS - ANTİ-BAN- / (Özelleştirilebilir Mod'lu Versiyon) v8.45 Güncel

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

katilceks

Üye
10 May 2013
234
0
Eskisi gibi değil ben normal whatsappa geçtim arada mesaj gitmiyor ve gelmiyor yeni sürümü bekleyecegim

EBB10C

Katılımcı Üye
26 Mar 2016
968
0
Güle güle kullan.

Mod lu sürüm olduğundan bir zamanlar whatsapp engelliyordu bu sürümü kullananları. Artık tespit edemiyor. Anti ban bu :)

Orjinal whatsapp ta konuşmaları yedekle. Orjinali kaldır. Bunu indirip kur yedekleme geri alınsın mı diye soracak. Evet de yükleme işlemi tamamdır.
İyi forumlar...

Hocam bi sorum olacak duruma resim koyabiliyo muyuz ?

sifaci194

Katılımcı Üye
31 Tem 2016
367
0
Adana
Kardeşim bu programların son sürümünü telefon üzerinden yandex disk üzerinden indiriyorum ama telefon dosyayı açmıyo s3 mini ? yardımcı olur musunuz

korryco

Yeni üye
30 Ara 2009
14
0
Sa önceden yazıldımı bilmiyorum ama bu log için online olmamız lazım online kalmayıda ben beceremedim konuyu bir kac kere okudum yardım ederseniz sevinirim

aleeted

Katılımcı Üye
17 Eyl 2008
328
0
42
Earth
Merhaba, eline sağlık dostum. Ben General Mobile GM5 Plus kullanıyorum. Programı indirdim ancak program yüklenmiyor. Bunu nasıl yükleyebilirim?

Teşekkürler.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.