Whatsapp+ PLUS - ANTİ-BAN- / (Özelleştirilebilir Mod'lu Versiyon) v8.45 Güncel

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Doukanyrdn

Katılımcı Üye
7 Ocak 2016
599
0
Ankara
Usta sürekli çevrimiçi olma whatsapp arka planda çalışırken kilitlersen oluyor direk interneti filan whatsapp ıda kapattığında sürekli çevrimiçi olma olmuyor.

7 Tem 2007
9,549
90
Root gerekmiyor
Merhaba, eline sağlık dostum. Ben General Mobile GM5 Plus kullanıyorum. Programı indirdim ancak program yüklenmiyor. Bunu nasıl yükleyebilirim?
orjinal whatsapp ın kaldırlılması gerek
Teşekkürler.
Rica ederim
Hacım telefon note 5 orjinal whatsapp kalkmıyor ne yapak?
Orijinal whatsapp stock olarak yüklü sende. Root şart orijinali kaldırmak için
Usta sürekli çevrimiçi olma whatsapp arka planda çalışırken kilitlersen oluyor direk interneti filan whatsapp ıda kapattığında sürekli çevrimiçi olma olmuyor.

Baska yolu yok maalesef

korryco

Yeni üye
30 Ara 2009
14
0
Saolun ama arkaplanda kalsa bile bir süre sonra çevrimiçi göstermiyor yani mesela whatsappı 19.30 da arkaplana alıyorum 1 saat sonra başka telefondan bakıyorum çevrimiçimiyim diye ama son görulme 19.40 diyor acaba böylemi olması lazım yoksa bende mi sorun var

Son düzenleme:

Doukanyrdn

Katılımcı Üye
7 Ocak 2016
599
0
Ankara
Saolun ama arkaplanda kalsa bile bir süre sonra çevrimiçi göstermiyor yani mesela whatsappı 19.30 da arkaplana alıyorum 1 saat sonra başka telefondan bakıyorum çevrimiçimiyim diye ama son görulme 19.40 diyor acaba böylemi olması lazım yoksa bende mi sorun var

Aynı sorun bendede var

KsmCN

Katılımcı Üye
5 Tem 2015
309
0
Eline sağlık hocam bubble tarzı dediğin facebook messengerda ki gibi mi ?

TürK.KuRdU

Kıdemli Üye
2 Nis 2016
3,986
2
'm
farklı emotionlar derken yani farklı emojiler mi demek birde root gerekli mi haa bide tamamen türkçesi vARMI

YusufTT

Yeni üye
1 Ocak 2015
20
0
Log kısmında rehberimde kayıtlı bir numarada "Avatars/(telefon numarası)not exist, nothing to delete" yazısı var benim numaramı silmiş mi oluyor yoksa profil fotosunu kaldırmış mı oluyor ???

7 Tem 2007
9,549
90
Log kısmında rehberimde kayıtlı bir numarada "Avatars/(telefon numarası)not exist, nothing to delete" yazısı var benim numaramı silmiş mi oluyor yoksa profil fotosunu kaldırmış mı oluyor ???

Numarası yazan kişinin kendi profilinde yaptığı değişiklik onlar. Durum yazısı, profil resmi, tüm değişiklikler bildirim olarak gelir bize

Doukanyrdn

Katılımcı Üye
7 Ocak 2016
599
0
Ankara
Şimdi whatsapp arka planda açık kalsa bile 20 dk sonra geri pasif oluyorum whatsapp ta always online e basmam yeterli değil midir ? sürekli cevrimici olmam için

AnoX

Üye
18 May 2013
175
0
Dostum benim telefonun androidi 2.3.6 , 2,2 üzerinde olabilecegini demissin ama ben kuramadım bir cözümü varmı :(

n3g4t1v3

Yeni üye
15 May 2016
19
0
Tarih hatası veriyor , tarihi geriye alsamda bu baxı uygulamarda sorun çıkarıyor.

srknsay33

Katılımcı Üye
24 Haz 2015
620
0
Nereye...
YusufTT´isimli üyeden Alıntı
hayır depolama kısmıda bu veriye ait bir şey bulamadığını (örnek adam pp değişmiş eski pp yi depolananlardan silecek) söylüyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.