Whatsapp+ PLUS - ANTİ-BAN- / (Özelleştirilebilir Mod'lu Versiyon) v8.45 Güncel

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

x-Cod3

Kıdemli Üye
10 Şub 2015
2,591
0
World
Şu an banlık bir durum yaşamadım. 2-3 senedir zaten sürekli banlanacaklar diyorlar ama hiç banlanmadım. Ayrıca yazan haberde banınız geçici, yani orijinal whatsappa geçerseniz banınız açılacak yazıyor.
Düzenleme: Ayrıca gb whatsapp sanırım desteği kesti çünkü sitesinde konuyu silmiş. Kullanacaksanız 6.89 sürümlü whatsapp plus kullanın.

2. Düzenleme: Bugün gb whatsapp 6.80 sürümü'ne güncellendi.

Son düzenleme:

Theros

Uzman üye
21 Eki 2013
1,111
2
İstanßLue
Şu an banlık bir durum yaşamadım. 2-3 senedir zaten sürekli banlanacaklar diyorlar ama hiç banlanmadım. Ayrıca yazan haberde banınız geçici, yani orijinal whatsappa geçerseniz banınız açılacak yazıyor.
Düzenleme: Ayrıca gb whatsapp sanırım desteği kesti çünkü sitesinde konuyu silmiş. Kullanacaksanız 6.89 sürümlü whatsapp plus kullanın.

İşte aranan açıklama gelmiş teşekkür ederim. Bu arada sözün bu konudaki plus için mi geçerli yoksa GB içinmi buradaki içinse inş. linkler güncellenir de kullanırız

x-Cod3

Kıdemli Üye
10 Şub 2015
2,591
0
World
İşte aranan açıklama gelmiş teşekkür ederim. Bu arada sözün bu konudaki plus için mi geçerli yoksa GB içinmi buradaki içinse inş. linkler güncellenir de kullanırız

2-3 senedir gb whatsapp kullanıyordum. Ama 2 hafta önce plus'a geçtim. Gb whatsapp 6.80 sürümüne güncellenmiş bugün güncelleme alarak.
Şu anlık güncel sürümler
Whatsapp Plus 6.89 (benim kullandığım)
Gb Whatsapp 6.80

Son düzenleme:

PALA

Özel Üye
26 Mar 2018
12,753
33
Silinen mesajlar görünüyor mu peki hocam

Evet, sağdaki menüye geldikten sonra şu yönergeyi takip ediniz.

Gizlilik > Enable Anti-Revoke yaparsanız silinen mesajlar gözükecektir, WP Plus'un en sevdiğim özelliklerinde biri olmasının nedeni de internetiniz kapalıyken bir mesaj size atılıp silinse dahi neti açtıktan sonra görebiliyorsunuz vs.

Gny06

Yeni üye
10 Mar 2019
32
0
27
Ankara
neden işlemci türünü öğrendiğimizi cevaplanmadınız kafamda soru işareti var işlemciyle alakası ne admin tesekkür ederim

mhmt1180

Katılımcı Üye
17 Eki 2013
801
18
hocam 2 sorum olacak
+biri yorumlarda şu Vx.xx versiyonunda numaraya ban atıyor whatsapp diyen biri vardı içime dert oldu doğru mu?
+root gerektiriyor mu?

NovaMachine

Yeni üye
29 Ocak 2019
19
0
Kod Yiyor mu?

Kod yiyor mu bazıları kod atıyor whatsapp İ silmemiz gerekiyor bu whatsapp+ da boyle bişi varmı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.