Whatsapp+ PLUS - ANTİ-BAN- / (Özelleştirilebilir Mod'lu Versiyon) v8.45 Güncel

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ByBela1

Uzman üye
18 Şub 2012
1,455
1
THT
adam konuyu 2015'de paylaşmış az bi düşünün kaç kere güncellendi o günden bugüne whatsapp çalışmaz tabi

BeRz4h

Kıdemli Üye
23 Eyl 2012
2,433
2
Elazığ
Ne kadar Ugraşıp yapamasamda güzel anlatılmış :) Bir konu Hakketten Emek var Bu kadar Anlatıma bu kadar yapamamayı Kendimi ayakda alkışlıyorum. Bende 100 Resim yollamayı vereyim. 2 resim neyime yetmiyor:)) oLmadı!

newman35

Üye
24 Haz 2016
63
0
Ben yakalandım, uyarı geldi engelleyeceksiniz mesajı geldi, kaldırıp normal yükledim, bunu yüklersem yakalanma imkanı var mi

BERKAN026

Yeni üye
6 Nis 2019
1
0
Hocam merhabalar uygulamayı yükledim açtığımda saat hatası alıyorum ama saat ağ tarafından sağlanıyor

Deniz2000

Yeni üye
25 Haz 2019
1
0
Wpm kapandı tekrar açamıyorum sizden ricam whatsabimin açılmasında yardımcı olur musunuz

Wpm kapandı tekrar açamıyorum sizden ricam bana yardımcı olacak biri var mıdır 🙏🙏

Gny06

Yeni üye
10 Mar 2019
32
0
27
Ankara
Selamün aleyküm wp+ kullanıyordum bana geçici olarak yasaklandınız deyip sürekli süre vermeye başladı sizdede oldu mu acaba böyle bişey kullanan arkadaşlar rica etsem yardım edermi

M3m0ry

Kıdemli Üye
3 Haz 2017
4,411
129
4
xD

maj344

Katılımcı Üye
25 Şub 2019
277
2
Son güncelleme ile birlikte dakika başı bekleme atıyor herhalde bir açık buldular gençler düzelene kadar normal wp kullanın yoksa süresiz ban yiyebilirsiniz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.