Whatsapp+ PLUS - ANTİ-BAN- / (Özelleştirilebilir Mod'lu Versiyon) v8.45 Güncel

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

reswan

Katılımcı Üye
26 Mar 2015
272
0
Hocam son sürümü indirdim fakat şöyle bir sorun oldu. 6.65'te yapmış olduğum stickerlar vardı hepsi silinmişti. Sticker uygulamasında hepsi duruyor ekle diyorum eklenmiyor. Sadece google play'den indirilen hazır stickerlar indiriliyor. Bunu düzeltmenin yolu var mı acaba? Ayrıca 3-4 kişide daha sorun gördüm kişilere girmeden mesaj atamama, donma gibi vs. acaba sürümün sorunlu olma ihtimali var mı? Ayrıca bu sürümü kullanıp kendi hazırladığı stickerları kullanabilen var mı (6.70 sürümünde)

Cekosokawaii

Yeni üye
1 Ocak 2019
16
1
Uygulama yüklenemedi hatası alıyorum. Yalnız bu apk için değil başka apk da yükleyemiyorum. Ve ayarlardan nilinmeyen kaynaklara izin ver seçeneği kalkmış. Artık böyle bir seçenek yok nasıl yükleyebilirim.

Hll qnq

Uzman üye
17 May 2016
1,399
2
bende rehberimdeki ekli kişilerin isimleri wp de görünmüyor. numaraları yazıyor isimler kayboldu daha önce başına gelen oldu m?
wp içinde rehber e bakıncada boş gözüküyor yenile diyorum yine boş.

RULLERFR

Üye
15 Ocak 2019
207
6
bende rehberimdeki ekli kişilerin isimleri wp de görünmüyor. numaraları yazıyor isimler kayboldu daha önce başına gelen oldu m?

kardeşim whatsapp da rehber iznini kapamışşın açılınca düzelicektir

Uygulama yüklenemedi hatası alıyorum. Yalnız bu apk için değil başka apk da yükleyemiyorum. Ve ayarlardan nilinmeyen kaynaklara izin ver seçeneği kalkmış. Artık böyle bir seçenek yok nasıl yükleyebilirim.

eğer com.whatsapp kulanıyorsan bu sorun olur başka modlaşmış whatsappı dene
https://www.whatsappmods.net/ buraya bakabilirsin

Moderatör tarafında düzenlendi:
7 Tem 2007
9,549
89

Kullanılan numaradan kaynaklı bu problem. Yurtdışı numara üzerinden Whatsapp onayı yaptıysan, rehberindeki numaraların başına ülke kodu ekleyerek kaydet. +90 553 xxx xx xx şeklinde.
Saat ve tarih yanlis diyor ilk girdigimde duzeltemiyorum ?
Daha önce böyle bi hata ile karşılaşmadık. Cihazdan kaynaklı problem olabilir.

Son düzenleme:

CesuRGenÇ

Yeni üye
30 Nis 2016
20
0
24
eskişehir
Guzel kardesim ben bugün sildim wp plus uygulamasını eset anti virüs uygulaması truva ati vs. virüsü var dedi kaldırdığım için kullanmiyorum belki ondan yuklememis olabilir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.