Whatsapp+ PLUS - ANTİ-BAN- / (Özelleştirilebilir Mod'lu Versiyon) v8.45 Güncel

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

cavlerx

Yeni üye
17 May 2018
1
0
7B6oYP.png

Hocam çözümü nedir? Teşekkürler

JndrAB

Yeni üye
13 Tem 2019
4
0
Güncelleme gelmiyecekse silelim o zaman. Sürekli hata veriyor. Biri güncelleme yapan arkadaşa ulaşamaz mi

JndrAB

Yeni üye
13 Tem 2019
4
0
Gayet güzel bende ban yemedim. Ama sürekli güncelleyin diye bildirim geliyor. Yakamoz hoca ne zaman günceller yada aktif mi buralarda
M3m0ry

M3m0ry

Kıdemli Üye
3 Haz 2017
4,410
129
4
xD
Gayet güzel bende ban yemedim. Ama sürekli güncelleyin diye bildirim geliyor. Yakamoz hoca ne zaman günceller yada aktif mi buralarda

M3m0ry

O bildirimi turkceye cevir anlarsın. Sey diyor bu mesaj reklam mesajı bizi destekleyin filan diyor. Guncelleme mesjı değil o merak etme. Yakamoz hoca ne zaman gunceller bilgim yok.

JndrAB

PALA

Özel Üye
26 Mar 2018
12,753
33
Alınan hata için yeni sürümü beklemeniz gerekiyor, zaten kısa bir sürede yayınlanacaktır.

easi

Üye
8 Kas 2015
71
0
Linklerin çok yönlendirmeli reklam sitelerine atıyor sürekli amdroid güncelleme diye bir apk indirmeye çalısıyor bu sorun

VeyselSrky

Yeni üye
21 Ağu 2017
19
0
ADIYAMAN
selamlar abi uzun zamandır gbwhatsapp kullanıyordum fakat sürüm 7.0 da kaldı güncelleme vs istiyor. fakat güncelleme yeri veya indirieceğimiz bi ikon yok. şuan senin veridiğin sürüm eski olduğu için 2 gündür kullanamıyorum. bana yardımcı olursan sevinirim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.