Whatsapp+ Profiline Bakanı Öğrenme (RESİMLİ ANLATIM)

7 Tem 2007
9,549
89
xperia z2 de seçenekler kısmı yok birde o çevrimiçi yazanlar mı profilime bakanlar

Başka bi arkadas da aynı telefondan aynı sorunu bildirmişti. Xperia cihazlarda o kısmı geçebilirsiniz.

Ekranda yazışma yaptığınız kişilerin çevrimiçi olmaları uyarı gelmesi normaldir. Profiline bakmasa da onlara uyarı verir her online olduklarında. Ekranda yazışma kaydı olmayan, ya da hiç görüşmedigin veya tanımadığın bi numarayı log kayıtlarında görürsen o bakmıştır.

appless

Üye
7 Ocak 2012
231
0
Damascus
bildiğim kadarıyla whatsapp 3. şahıs programlara izin vermemek adına program kullananları belirli bir süre yasaklıyor (bkz. whatsapp arka plan uygulamaları).Bu konuda bilginiz nedir hocam bu programı kullanırsak herhangi bir yasak yer miyiz? ne zamandan beri kullanıyorsunuz ?

7 Tem 2007
9,549
89
bildiğim kadarıyla whatsapp 3. şahıs programlara izin vermemek adına program kullananları belirli bir süre yasaklıyor (bkz. whatsapp arka plan uygulamaları).Bu konuda bilginiz nedir hocam bu programı kullanırsak herhangi bir yasak yer miyiz? ne zamandan beri kullanıyorsunuz ?

1 Yıla yakın bi süredir bu tarz modlu sürümleri kullanıyorum. Son 3-4 aydır linkte verdiğim sürüm olan Plus sürümünü kullanıyorum ve aynı geliştiricinin uygulama güncellemelerini takip ediyorum. Bugüne kadar hiç sıkıntı yaşamadım yasaklama gelmedi. Geliştirici tedbirini ona göre alıyor. Öyle editliyor uygulamayı. Sorunsuz kullanabilirsiniz. Uzun süredir kullandığım ve şahsı takip ettiğim için Kefilim. Sıkıntı yaşatmaz. Konu içerisindeki ekran görüntülerinin bana ait olduğunu anlarsınız zaten. Kullanmadığım şeye asla kefil olmam.

İyi forumlar.

musileno

Kadim Üye
20 Tem 2007
5,774
3
Ben de android kullanırken whatsapp+ kullanıyordum daha o zamanlar ban atma olayı felan yoktu:)

Neyse, bu online gösterme olayı da, sadece biz de online iken, kimlerin online olduğunu gösteren bir fonksiyondu. Tabi yeni sürümde ek özelllik gelmiş olabilir :)

Eline sağlık :)

7 Tem 2007
9,549
89
Ben de android kullanırken whatsapp+ kullanıyordum daha o zamanlar ban atma olayı felan yoktu:)

Neyse, bu online gösterme olayı da, sadece biz de online iken, kimlerin online olduğunu gösteren bir fonksiyondu. Tabi yeni sürümde ek özelllik gelmiş olabilir :)

Eline sağlık :)

Teşekkür ederim. Bu sürümde biz offline iken rehberimizde olmayan numaralar, log kaydında tutuluyor, gece 00:00 olmadan bakarsak görebiliyoruz. :)

Reyz

Uzman üye
14 Eyl 2012
1,002
0
ben yaptım ve anladığım kadarıyla burda durum güncellemesi ve aktif çevrim içi oldugu zaman loga düşüyor ve mesajlastıgınız zaman. profile bakmada düşmüyor sanırım

wances

Katılımcı Üye
15 Şub 2010
320
0
Yakamoz kardeşim Allah razı olsun çok işime yaradı A ben g3 Beatles kullanıyorum sadece bakanların numarasını görüyorum bu konuda ne yapmalıyım

wances

Katılımcı Üye
15 Şub 2010
320
0

kardesin oluyorda sadece yabancı numaralar gozukuyor bende bazı telefon modellerinde böyle oluyor.

Benim yakanoz kardesimize 3 sorum var

1-Benim telefonun modeli lg g3 beat bende sadece numaralar gözüküyor...isim gözükmüyor...bozkurt kardesimizin yöntemini biliyorsa söyleyebilirmi?
2-sayfada çıkan loglar kesinlikle profilimize bakanlar mı?

3-gece saat 00:00 da datalar sıfırlanıyormu?

Çok sağol YAKAMOZ Paylasım için

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.