Whatsapp+ Profiline Bakanı Öğrenme (RESİMLİ ANLATIM)

7 Tem 2007
9,549
89
kardesin oluyorda sadece yabancı numaralar gozukuyor bende bazı telefon modellerinde böyle oluyor.

Benim yakanoz kardesimize 3 sorum var

1-Benim telefonun modeli lg g3 beat bende sadece numaralar gözüküyor...isim gözükmüyor...bozkurt kardesimizin yöntemini biliyorsa söyleyebilirmi?
2-sayfada çıkan loglar kesinlikle profilimize bakanlar mı?

3-gece saat 00:00 da datalar sıfırlanıyormu?

Çok sağol YAKAMOZ Paylasım için

1- Numaraların rehberdeki gibi isim şeklinde görünmesi için konu içinde anlatılan madde 5.i uygulamanız gerekmekte. (log ekranında iken seçenekler, show name seçili olacak)

2- Sayfada çıkan loglar görüşmekte olduğunuz kişilerin isimleridir. Görüşmediğiniz bir isim ya da rehberde olmayan bi numara görürsen o profiline bakan kişidir.

3- Sıfırlanır.

wances

Katılımcı Üye
15 Şub 2010
320
0
[sıze=4]1- [/sıze]numaraların rehberdeki gibi isim şeklinde görünmesi için konu içinde anlatılan madde 5.i uygulamanız gerekmekte. (log ekranında iken seçenekler, show name seçili olacak)

[sıze=3]2-[/sıze] sayfada çıkan loglar görüşmekte olduğunuz kişilerin isimleridir. Görüşmediğiniz bir isim ya da rehberde olmayan bi numara görürsen o profiline bakan kişidir.

[sıze=3]3-[/sıze] sıfırlanır.

yakomoz hocam bende 1 numaralı madde olmuyor.bende hepsi. Numaraolarak gözüküyor.loglardayken seçenek falan gelmiyor.rıca etsem bozkurt nıcklı uyenın yontemini anlatabılırmısınız

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.