Whatsapp Yeni Sahte Numara +371 (SINIRSIZ)

Ready2

Katılımcı Üye
3 Tem 2016
283
0
direk kapanıyor derken şundan olabilir uygulama ayarlarına gir verilen izinlerde ses aramayı aç usta

Delphoi1

Katılımcı Üye
9 Ara 2017
644
0
KKTC
Arama gelmez ise uygulamaya girip arama yerinde ses kaydi geliyor guzel eline saglik hocam konuyu guzel detayli bir sekilde renklendirip yazarsan daha iyi olucaktir hocam

Ready2

Katılımcı Üye
3 Tem 2016
283
0
kardesim internetini kapat aç veya uygulamayı tamamen kapat aç duzeliyor

MrJoo

Yeni üye
14 Ocak 2018
48
0
Sakarya
Olmuyor mobil veri wifi denedim sildim bi daha yükledim. Kendi telefon numaramla onaylarak üye olmaya çalışıyorum onda da sonuç alamıyorum

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.