Whatsapp Yeni Sahte Numara +371 (SINIRSIZ)

Teeder

Üye
27 Mar 2019
71
0
whatsapp için dikkatli olalım arkadaşlar bu gibi şeyleri whatsapp kontrol etmeye başladı
ben textnow kullanıyorum ama bunu deneyeceğim.

MrZsasZ

Katılımcı Üye
17 May 2018
269
0
İstanbul
Şöyle konuları hortlatmayı salın artık wp için fake numara veya modlu yaptıkca ban yiyeceksiniz 15-20tl verip tek kullanımlık numara alın öyle yapın uğraşmasın kimse.

SamiSamioglu

Katılımcı Üye
8 Kas 2015
538
0
İngiltere
Uygulama bitti abicim reklam ede ede bitirdiniz onay dahi zor yapılır hale geldi uygulamada olan numaraların çoğu aktif ama bu reklam olayları yüzünden onay yapamıyoruz. Vazgeçin artık

Ready2

Katılımcı Üye
3 Tem 2016
283
0
Neyın Reklamı Kardesım Ben Herkes Yararlansın Dıye Paylaştım ? Burda Yararlı Ogretıcı Konular Olmasa Nasıl Ogrenılıcek???

dexter43

Yeni üye
2 Nis 2019
16
0
.

Yardım edecek kimse varmı twitter için deniyorum arama geliyor açtığımda anında kapaniyor gizli no olarak geliyor bu nedenden kapaniyorsa bunu nasil acicam

finalkratos

Yeni üye
9 Ara 2017
33
0
26
numarayi baskasida alabiliyor uygulamayi sildigin an e posta ve sifre dogru olsa bile girmiyor

dexter43

Yeni üye
2 Nis 2019
16
0
dostum başkası alsa bile twitter limiti var bu numara başka hesapta kayıtlı diye hata verirdi arama geldi açmaya bastığımda kapanıyor. wpde böyle bi sıkıntı yok

Ready2

Katılımcı Üye
3 Tem 2016
283
0
Dostum uygulama izinleri arama sms mic erısımlerıne ızın verdın mı bende sorun yok çünkü

B4TT4LG4ZI

Üye
8 Ara 2018
83
0
Cehennem
Eskiden kulanıyordum telefona reset attım kaç gündür hatırlamaya çalışıyodum gördüm konuyu hatırlattınız teşekkürler

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.