WhatsApp'ı Sahte Numara ile Kullanma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
7 Tem 2007
9,549
90
1. Sorunun cevabına ek olarak, +90 yazdığımız zaman bir daha numarayı yazarken 0535 ile değil, 535 ile başlarız yani +90535 olur. Şayet +90 yaptınız olmadı, 0090 deneyin yani 0090535. Kesin çözümdür.

1 haftaya kadar sorun yoktu fakat bi süredir istediğim numaradan arayamıyorum karşıyı. İstediğim no derken yazdığım karşı tarafa aynen çıkıyor fakat 90535 yapsam da 0090535 yapsam da ülke kodunu algılamıyor bu aralar. Küba alan kodu ile arıyo bu günlerde :RpS_biggrin:

ChukyAlp

Üye
22 Mar 2015
130
0
İzmir
Abim ben okul tabletinden kullanmaya çalışıyom vs. Register failed google play hatası veriyor atıyor diğer telfondan en günceli indirip attım apk gene aynı. Bi siz atın apkları yada tablet diye mi olmuyordur ?

elixirgs1

Yeni üye
29 Haz 2015
1
0
Whatsapp kullanmak için kurdum ben bunu setting bölümünden bir turkcell numarası sallayıp üye olabilir miyim? Eğer oluyorsa salladığım numarayı kullanan kişiye benim tüm yazışmalarım gidecek mi? :D Teşekkürler konu için.

bunnyhunt

Yeni üye
1 Tem 2015
1
0
Öncelikle yorumun için teşekkür ederim.Şimdi dediğin şeye gelince sen bir numarayla WhatsApp a kayıt olursun kullanırsın falan rehberini senkronize eder vs. Hesabı da sonrada sildin diyelim. Aynı telefona yeni bir numarayla WhatsApp ı kurduğunu düşünelim. Şimdi burda sen hesabı kurunca eski numarandan yaptığın kişiler ve görüşmeler gelir.Hafıza kartında yedekliyor WhatsApp bunları. Yeni numarandaki kişilerin seni WhatsApp ta görememesi çok normal çünkü numaran onların WhatsApp hesabında veya telefonunda kayıtlı olmadığı içindir.Zaten konuda da söyledim sizin karşı rehberde ekli olmanıza gerek yok siz yazabilirsiniz gene diye.Son dediğini anlayamadım dinleyebilirler mi derken neyi kasdettin ?

Umarım öyle olmuştur, güzel yorumunuz için teşekkür ederim.

Hesabı da sonrada sildin diyelim. Aynı telefona yeni bir numarayla WhatsApp ı kurduğunu düşünelim.

Son düzenleme:

ChukyAlp

Üye
22 Mar 2015
130
0
İzmir
Lucky patcherla mod yapıp lisansı kapattım.
ama ben arama yapmasına yapıyorum nasıl whatsappa kayıt olacam .
2.whatsappa

Dream-SoLdieR

Katılımcı Üye
6 Tem 2012
770
0
Voxox Number'ı Whatsapp'a girince " Telefon numaramızın artık hizmetimizi kullanmaya izni yoktur. " Hatası veriyor, nasıl yapabiliriz ?

kowboy546

Üye
11 Ağu 2015
57
0
denedim ev telefonunu belirttiğim numaradan aradı, cidden çok saolasın ellerin dert görmesin

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.