WhatsApp'ı Sahte Numara ile Kullanma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

kuzunaz

Yeni üye
22 Eki 2015
6
0
programı indirdim sonra ofis hattını aradım sürekli değişik numaralar çıkıyor ve geri aranmıyor ayrıca yalnız bu program ücretli mi dolar filan demişsiniz

kuzunaz

Yeni üye
22 Eki 2015
6
0
vatsap hesabımızdaki numarayı değiştirip programa girdiğimiz nuarayı yazınca olacak mı yani vatsapp ı nasıl değişik numaralarla kullanacağız peki

bebas

Uzman üye
29 Ağu 2015
1,163
1
Konuyu daha önceden baltaladığım için herkesten özür diliyorum.
# Kesinlikle işe yaramakta ellerine sağlık.

Stronger26

Yeni üye
25 Eki 2015
1
0
şimdi hersey tamam halletim kullandım kredi bitti yeni voxo hesabı alamıyorum cünkü bu telefon numarası daha önce kullanılmıştır diyor yanlış anlamadıysam her seferinde yeni hat lazım cünkü onay kodu olmadan voxo ya girimiyoruz ve yeni hesap alamıyoruz ?

cok faydalı tesekkürler

Son düzenleme:

thermesoss

Yeni üye
5 Ağu 2012
9
0
şimdi hersey tamam halletim kullandım kredi bitti yeni voxo hesabı alamıyorum cünkü bu telefon numarası daha önce kullanılmıştır diyor yanlış anlamadıysam her seferinde yeni hat lazım cünkü onay kodu olmadan voxo ya girimiyoruz ve yeni hesap alamıyoruz ?

cok faydalı tesekkürler

Aynen nasıl aşacağız bu sorunu

7 Tem 2007
9,549
90

cok faydalı tesekkürler
Aynen nasıl aşacağız bu sorunu

Tek numara üzerinden farklı voxox hesabı alamazsınız. Kredi bittiyse bile eski hesabınızdan giriş yapıp numarayı kullanabilirsiniz. Çünkü sadece mesaj alımı için kullanacaksınız voxox u. O da kredi gerektirmiyor diye biliyorum. Eğer onay mesajı defalarca denediğiniz halde gelmiyorsa voxox dan ümidi kesme zamanı gelmiş demektir. Farklı uygulamalara yönelin. Play store de bulunan talk2 yi deneyin.

shooter63

Yeni üye
21 Nis 2013
24
0
Bunu benim bi arkadaş yaptı geçen yaz amerika numarasıyla yazıyordu güzelce ilk başta bedava vps için numara almaya çalışmıştık ve yaptı. Baktık daha çok fonksiyonu varmış. Buraya koyup paylaşmışsın kardeşim bilmeyenler için yararlı oldu. Yalnız ben de ilk defa denedim androidden voxvoxu açtım arama yaptım ama arama gelmedi başta o arkadaşta da oldu beni arıyordu gelmiyordu sonra yaptı. Bunu nasıl düzeltecez?

kuzunaz

Yeni üye
22 Eki 2015
6
0
bir şey dicem bende voxox var hatta kredim bitince ücretli kredi aldım ama vatsap da kuramıyorum unıted states için uygun gsm numarası değildir filan diyor ya

kuzunaz

Yeni üye
22 Eki 2015
6
0
american samua yı seçiyorum american samua için geçerli bir numara değildir diyor 1424 diye kodu var

kuzunaz

Yeni üye
22 Eki 2015
6
0
talk 2 yi kurdum ordaki numara ile vatsap açtım süpermiş harikasınız bu arada sitede bi konuda bir telefonda 4 vatsap kullanma diye bir konu var ordan da birden fazla vatsap yüklemiştim süper oldu bu hatta şirket numaramla da alayım bi vatsap ta ordan açayım dursun dimi :))))

gral

Yeni üye
31 Ara 2007
2
0
emmim ellerine saglik. cok kaliteli paylasim. programi kullaniyorum ve memnunum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.