WhatsApp'ı Sahte Numara ile Kullanma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ByGazi

Katılımcı Üye
30 Haz 2013
988
0
Bu sistem calisiyor ise... o zaman bildiginiz bir numarayi yazarsiniz mesela sevgilinin numarasini onunla whatsap acarsin otomatik ona baglanirsin oda kullanir sende ? Boylelikle msjda okuya bilirsin bu olurmu acaba :D

26 Mar 2016
109
0
DeepTR
eyvallah çok mükemmel ancak 2.3 numara nasıl alınacak böyle bir yazı cikiyor
o3XE8m

DesDeRe*

Kıdemli Üye
3 Nis 2012
3,192
1
STUB
Güzelde illa bilgisayaramı bağlicaz

bende de aynı hata numara değişmiyo

caller ıd must be your voxox numbers or a verified mobile number diyor aga

birisi aradığımda 402 error verıyor bende bi yardım edereniz

Numaramı whatsapp yazıyorum kod gönderilemedi diyor. Numaramı doğru yazdığıma eminim. Beni ara tıklıyorum kod soruyor ama voxox da ne mesaj var nede çağrı

güncelleme geldi heralde ben dün indirdim işe yaramıyo

Bu sistem calisiyor ise... o zaman bildiginiz bir numarayi yazarsiniz mesela sevgilinin numarasini onunla whatsap acarsin otomatik ona baglanirsin oda kullanir sende ? Boylelikle msjda okuya bilirsin bu olurmu acaba :D

Voxox de olmayan,Talk2 yi deneyebilir,daha dün yeni hesap açtım :)

olmuyor numara degişmiyor

uygulama calısmıyor artık bundan sonra arkadaslar.

eyvallah çok mükemmel ancak 2.3 numara nasıl alınacak böyle bir yazı cikiyor
o3XE8m

Caller Id Telefon Doğrulaması yapılmış hesaplarda çalışmaktadır...

Ayrıyetten Konu Günceldir arkadaşlar, Konuya çalışmıyor kod gelmiyor gibi yorumlar atmaktan kaçının, Konuyu iyice okuyan herkes yapar bugün itibaren günceldir hala çalışmaktadır.Caller id ise telefon doğrulaması olan hesaplarda çalışıyor, tekrar yeni bir üyelik alarak yapabilirsiniz.

HemLocK

Üye
17 Eyl 2012
109
0
hocam telefonun numarasını nasıl onaylıcaz başta gelen mesaj kodunu girdim de hala numaram değişmiyor o arkadaşların yazdığı hatayı veriyor

CrayFt

Katılımcı Üye
25 Ara 2015
768
1
Eline sağlık hocam konu biraz eski ama güncel yazısını görünce yorum yapim dedim :)

1 dolar kaç dakikalık bir arama yani ne kadar süre arayabiliriz ?

bambaskabiri58

Yeni üye
28 Ocak 2015
30
0
Play Store da gözükmüyor

Play Store da bakıyorum programi bulamıyorum. Yardımcı olabilirmisin. Şimdiden Sağolasin

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.