WhatsApp'ı Sahte Numara ile Kullanma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

unal238

Yeni üye
18 Nis 2015
43
0
Galiba artık çalışmıyor şimdi aldığım numarada denedim wp kullanımı bu numara ile yasaklandı diyor

Tribly

Yeni üye
13 Şub 2016
1
0
Merhaba, Bu yöntem ile K7 den numara alıp bluestack te whatsapp kullanıyorum şuan fakat kurulum yaptığım bilgisayara format atmam gerekiyor. formattan sonra tekrar aktifleştiremeyeceğim galiba . çünkü başka cihazlarda hem tablet hem başka bluestackta etkinleştirmeye çalıştığımda whatsappı sürekli
"numaranızı arayamadık 1 saat sonra tekrar deneyin" diyor. ilk sefer negüzel sesli msj gelmişti.
ne yapmam gerekiyor yardım edin, çünkü türlü hikayelerle açtığım numarayı birisinin rehberine kayıt ettirmeyi başardım . son görülme resim vs gibi şeyleri rehberinde ekli olmayanlar göremiyor. ben bi şekilde eklettim o yüzden bu numara ile tekrar başka cihazda açmam gerekiyor whatsappi

LinealTR

Üye
3 Eki 2015
250
0
Yapamayan bana özel mesaj atar kardeşim ikide bir ne diye konuyu baltalıyorsun talk2 talk2 diye ? Voxox şuan çalışıyor, boş yorumlar yapma

Şimdi senin anlattığın şekilde yaptık diyelim arama ve sms sanki normal bir numarasıymış gibi mi gider yoksa bip messenger gibi mesajdan sonra reklam yapar mı?

coradnan

Üye
26 Şub 2014
158
1
Reis diyo bu numara yasaklanmış diyo yada mesaj gitmiyo mesaj gönderilemedi diyor başka hesap act8m yine olmadı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.