Wifi Kırma Olumlu Sonuç (RESİMLİ ANLATIM)

Darkness DeviL

Yaşayan Forum Efsanesi
8 Ağu 2009
11,543
13
Turan 🇹🇷
Öncelikle yorumlara baktımda herkes daha önce paylaşıldığını falan söylemiş doğru daha önce forumda bu tarz konu paylaşıldı fakat gözardı ettiğiniz bir durum var. Arkadaşımız emek harcayıp bu konuyu düzenlemiş ve forumda paylaşmış herşeyden önce eleştirmek yerine yapılan emeğe bir saygınız olsun. Ayrıca hala bu yöntemi bilmeyen insanlar var bunu da unutmayalım.

Emeğine sağlık kardeşim.Konu içeriğin ve anlatımın gayet başarılı.Başarılarının devamını dilerim.

-ORKA-

Katılımcı Üye
22 Nis 2009
282
0
ben daha iyi bir yolunu biliyorum % 1500 çalışıyor önce gidip bir internet abonesi oluyoruz ( cebimizdeki 1500 2000 tl lik telefonlardan daha pahalı değil ) ayrıca kulhakkı diye bir olayda var
bazı vicdanlara hitab ettiysem nemutlu saygılar...

FEHOR

Uzman üye
19 Eyl 2015
1,748
0
Cyber Secure
Öncelikle yorumlara baktımda herkes daha önce paylaşıldığını falan söylemiş doğru daha önce forumda bu tarz konu paylaşıldı fakat gözardı ettiğiniz bir durum var. Arkadaşımız emek harcayıp bu konuyu düzenlemiş ve forumda paylaşmış herşeyden önce eleştirmek yerine yapılan emeğe bir saygınız olsun. Ayrıca hala bu yöntemi bilmeyen insanlar var bunu da unutmayalım.

Emeğine sağlık kardeşim.Konu içeriğin ve anlatımın gayet başarılı.Başarılarının devamını dilerim.
Öncelikle Yorumun İçin Çok Çok Teşekkür ederim. Ben Bu konuyu Araştırdıgımda. 2 veya 3 konuya bakarak çalışma mantıgını vs çözmüştüm ve bende kendim basit herkezin anlayabilcegi bir şekilde anlatım yaparak emek verdim keşke herkez'de sizin gibi emege saygısı olsa Tekrardan Yorumunuz İçin Teşekkürler İyi Forumlar Dilerim :)

X_MaSTeR

Üye
28 Tem 2007
82
0
JÖH
çoktandır kullanıyorum programı ama hiç bir zaman %100 sonuç alamadım ama %70 diyebilirim. Kendi modemimin şifresini çözemedi bir türlü :D

athena555

Üye
19 Tem 2015
144
0
Arkadaş anlamıyorum birisi demiş konu paylaşıldı hadi ikincisinide demiş daha ne uğraşıyosunuz belki yeni gelen arkadaşlarımız için yararlı olucak diğerlerinden daha güncel şuan bu konu eline sağlık

ZeuF

Katılımcı Üye
20 Eyl 2015
398
26
Genel
klavyene saglık usta yararlı konu henüz kullanmayanlar için.
senelerdir gittigim her yerde wifi kırıp giriyorum. önce vmware ile kırıyodum ubuntuyla bu son zamanlarda jumpstart programı daha kısa süürüyo ama tabikide her modemi kıramadıgı için % 100 lük başarısı yok ama zaten ne kaybedersinki 10 saniye ile 30 saniye arasında basit kombinasyonları kırabiliyo vmware ile 24 saat bekliyodum :D

FEHOR

Uzman üye
19 Eyl 2015
1,748
0
Cyber Secure
klavyene saglık usta yararlı konu henüz kullanmayanlar için.
senelerdir gittigim her yerde wifi kırıp giriyorum. önce vmware ile kırıyodum ubuntuyla bu son zamanlarda jumpstart programı daha kısa süürüyo ama tabikide her modemi kıramadıgı için % 100 lük başarısı yok ama zaten ne kaybedersinki 10 saniye ile 30 saniye arasında basit kombinasyonları kırabiliyo vmware ile 24 saat bekliyodum :D
Haklısınız Hocam Yeni Konumda Belirttim hepsini :) iyi geceler bu arada :)

FEHOR

Uzman üye
19 Eyl 2015
1,748
0
Cyber Secure
Arkadaş anlamıyorum birisi demiş konu paylaşıldı hadi ikincisinide demiş daha ne uğraşıyosunuz belki yeni gelen arkadaşlarımız için yararlı olucak diğerlerinden daha güncel şuan bu konu eline sağlık
Öncelikle Çok Teşekkür Ederim :)
Sorun Bazen Eski Sürümü win10'da Calışmıyor. Onun İçin V.80.0 Linki Vermiştim ben En günceli ve win10 Uyumlu Onu İndirebilirsin İyi Geceler :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.