Wifi Şifre Kırıcı-Wpa Wps Tester-PRO SÜRÜM- Edit Yakamoz1319

'Heisenberg

Uzman üye
17 Eki 2014
1,723
20
Antalya
Ohaa :D :D

Z7kXMV.png

TheWinal

Üye
26 Ara 2015
114
0
Hacı bizim bu yakındaki ağlarda olmuyo başka bir ağda denedim oldu süper olmuş helal olsun

Kostov

Katılımcı Üye
3 Ocak 2016
576
0
Ben mi beceremedim anlamadım sürekli aynı şifreyi deniyon dolayısıyla bulunamıyo `12345670`Yapan bir arkadaş açıklarsa memnun olurum.

talyus

Kıdemli Üye
5 Ağu 2007
2,163
3
Diye Sorma
manuel pin girisi vardir wps pinini bildiginiz modemlerde deneyebilirsiniz birde sinyali dusuk modemlerde wps dogru bile olsa yanlis diyor

Kostov

Katılımcı Üye
3 Ocak 2016
576
0
Manuel pin girişi kısmı bende aktif değil yanı butona tiklanmıyor.Ya ne kadar beceriksizim ...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.