Wifi Şifre Kırıcı-Wpa Wps Tester-PRO SÜRÜM- Edit Yakamoz1319

x-Cod3

Kıdemli Üye
10 Şub 2015
2,590
0
World
kesinlikle çalışmıyor nerden baksan 10 modem var hepsinde 50 tane pin deniyor olmuyor telefonum rootlu zaten wifiye bağlı değilken deniyorum hiçbiri kırılmıyor kendi wifime bağlanıyorum hepsini deniyorum olmuyor kendi wifimi deniyorum sadece onu kırıyor bu ne . !!!!!!
Senin çevrendeki wifileri kırmayınca kesin kırmıyor mu oluyor? Ben kendim 4 tane kırdım çevremde demek ki kırabiliyormuş

7 Tem 2007
9,549
90
kesinlikle çalışmıyor nerden baksan 10 modem var hepsinde 50 tane pin deniyor olmuyor telefonum rootlu zaten wifiye bağlı değilken deniyorum hiçbiri kırılmıyor kendi wifime bağlanıyorum hepsini deniyorum olmuyor kendi wifimi deniyorum sadece onu kırıyor bu ne . !!!!!!

Konu içinde belirttim. Wps açığı yoksa, ya da açık olduğu halde pin değiştirilmiş ise kırılmaz. SS attığım modemleri tahminle mi kırdım ben. Ayrıca yorumlara bakarsan yapan arkadaşlar oldukça fazla. Daha fazla modemde deneyebilirsin

arifrz3

Katılımcı Üye
4 Ocak 2016
495
1
Ankara
Bizim burda 1 tane kırabildim fakat başka yerde tüm gereksinimleri karşılayan modem buldum örn mac filtresi yok ve full çekiyor kırılmadı ama güzel paylaşım teşekkür etmeyi unutmusum :)

AsılsızAdam

Uzman üye
27 Haz 2015
1,404
2

kendi netinin kırılmış görünmesinin nedeni zaten parolasının telefonunda kayıtlı olmasıdır ek olarak program her interneti kırıyor diye bişey yok 25 tane denediysem 1 tane kırabildi fakat kırıyor senin şansına da kalmış

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.