Windows 7 Aktivasyon Aracı ( Windows 7 Activation Loader 2.2.2 ) X64-X86

Secret26

Katılımcı Üye
7 Şub 2010
537
0
Eskişehir
çok sağol bir deneyeyim bakalım olacak mı ya diyeceksiniz bu devirde kaldı mı aktive edemeyen diye ama eski programlar işe yaramıyor nedense birden sahte yazılım kurbanı olabilirsiniz vs.vs. demeye başladı bilgisayar

kmc60

Uzman üye
8 Ocak 2013
1,206
6
Her yer
Bu program eskıden berıdır var suan en gucelı dahı enterpres ve ultimatede işe yaramıyor işyerinde her gun denenmektedır :)

jedi50

Yeni üye
21 Eyl 2012
11
0
tsk ederim ben win 7 ultimateyi yükledim .23 gün sonra etkinlestirilecek diyor.bunu nasıl craklerim

-SiPaHi-

Yaşayan Forum Efsanesi
6 Ocak 2012
12,775
1
İstanbul
arkadaşlar crack güncel ve her versiyonda calısmakta net kapatın kapatmayın farketmez crack yaptıktan sonra pc yi yeniden baslatmayı unutmayın..

GTML

Yeni üye
6 Eyl 2008
13
0
yüklemeyı yaptım fakat orjınal olmadı wındows hala ??

Son düzenleme:
24 Ağu 2008
117
0
screenhunter01mar261432.gif

dostum seçenekler pasif durumda.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.