Windows 7 Aktivasyon Aracı ( Windows 7 Activation Loader 2.2.2 ) X64-X86

heavenorinferno

Yeni üye
4 Ara 2010
11
0
Merhaba arkadaşlar benim sorunum Windows u orjinalleştirme değil orjinalleştirdiğim windowsda windows update kullanamama sürekli hata kodları alıyorum denemediğim yol kalmadı(Yurt içi ve yurt dışı sitelerden) bir türlü çözemedim özellikle 80072efe kodu beni çıldırttı yol gösterebilecek arkadaşa teşekkür benden.

warlock061

Yeni üye
21 Tem 2007
11
0
yaa arkadaslar ben yapiyorum once windows unuz orginaldir diyor windowsdan gelen updateleri update yaptigimda windows unuz orginal degildir diyor anlamadim gitti

Köstebek-02

Yaşayan Forum Efsanesi
6 May 2008
15,580
45
Köstebek
yaa arkadaslar ben yapiyorum once windows unuz orginaldir diyor windowsdan gelen updateleri update yaptigimda windows unuz orginal degildir diyor anlamadim gitti

babacanım:) gayet normal microsoft bunlar için önlem alıyorlar o yüzden craklemek için kullandıgın programda iyi deilse her güncellemede bunu yapar önce tüm güncelleştirmeleri yükle sonra orjinalleştir babacanım:) birde 53 le birten bir güvenlik güncelleştirmesinden dolayı bazı orjinalleştirme programları işe yaramıyor babacanım:(

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.