Windows 7 Ultimate CD'siz Format Atma

canerfiesta123

Yeni üye
20 May 2013
12
0
hacı ozaman ben şöle bi hatamı yaptım ben aslında pc yi 64 bit işletim sistemi kurcaktım sendeki 64 win7ultimateyi indirdm ben yani 64 bit kurma hesabıyla indirdim nasıl oclak o iş :D

canerfiesta123

Yeni üye
20 May 2013
12
0
AMD Athlon (tm) II X2 240 Processor 2.81 GHz
4 GB Kingston DDr 2
Ati Radeon Hd 3400 512 Mb 64 bit
Anakartımda Asustek Computer YAZIYO M2A74-AM SE

KursaT44

Uzman üye
19 Ocak 2013
1,835
2
118
ADANA
sag tık özellikler uyumluluk windows xp sp3 seç sonra alttaki yönetici olarak calıstıra tik at tamam de öyle dene

KursaT44

Uzman üye
19 Ocak 2013
1,835
2
118
ADANA
Kardes sen 64 bit indirdin çalışmadıysa pc desteklemıyordur. 32 bit indir onla formatla yoksa olmaz.

GM HaCKeD

Uzman üye
22 Nis 2013
1,579
1
Microsoft
Bilmeyenler için güzel bilgi

Driver Yedekleme Programı : Double Driver
Driver Bulma Programı : Driver Scanner , Driver Genius

Yedeklemek istediklerini D , flash bellek , harici hardisk e at ( C ye format atıyorsan D ye dosyalarını atabilirsin kesinlikle silinmez)

Linkleri forumda bulamazsan mesaj at paylaşayım...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.