Windows 7 Ultimate CD'siz Format Atma

KursaT44

Uzman üye
19 Ocak 2013
1,835
2
118
ADANA
Bılmıyorum modlara sor

EDİT: Link güncellendi turbobit ama en kısa zamanda gerı dosya tc ye cevırecegım remove wat programının linkini :)

Günceldir

redlion33

Yeni üye
16 Tem 2013
1
0
kardeşim benım mavi ekran sorunum var bilgisayarım sürekli mavi ekran veriyor bunu uygulayarak bu sorunu cözebilir miyim?

bahadir321

Yeni üye
17 Tem 2013
9
0
Birşey Sorucam , Bu Format İşleminden Sonra C Ve D'dekiler Tamamiyle Siliniyormu ? Yani Eski Windows'tan Kalan Dosyalar Kalıyormu?

KursaT44

Uzman üye
19 Ocak 2013
1,835
2
118
ADANA
Eski windows kalır ıstersen sılersın kurtulursun eskı wındowsdakı zararlı seylerden sana kalmıstır o

KursaT44

Uzman üye
19 Ocak 2013
1,835
2
118
ADANA
Ben formatı attımda , kablosuz bağlantısı görünmüyo? nasıl olcak

Kardes atınca driverları guncellemen gerekıyor sende google a kablosuz driver yaz kabşosuz ethernet driverını yukle bendede aynısı olmustu kablosuz drıverını ethernet drıverını yukledım sorun cozuldu ayrıca pc yı aldgında driver cd si verıldıyse ustunde drv de yazabılır o cd den de guncelleyebılırsın daha rahat bir şekilde

wartan258

Üye
21 Tem 2013
147
0
30
Ben şuan windows 8 Prodayım Dosyaları düzgün açmıyor onun için win7 ultimateye geçicem Dvd var da bende bi yardimci olacak varsa şu darkcomet ,CyberGateden anlayanlar bir yardim edermisiniz

KursaT44

Uzman üye
19 Ocak 2013
1,835
2
118
ADANA
Kardes bu konu dısında yardım ıstıyorsun. Yardım merkezıne konu ac orada yardımcı olunacaktır.

cem7888

Üye
24 Tem 2013
84
0
Ben format attım fakat bir daha atmak istiyorum ve aynı programı indirdim isoyla açtım ve setupa basında setup.exe bad image diye hata geldi :( ? yardım

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.