Windows XP kurulumu/Resimli Anlatım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

kizilbarbus

Yeni üye
17 Kas 2007
5
0
kardeş şimdi bilgisayaara format attıgımızda internet filan gidio o nu nası yeniden mi yükleyecez yoksa gerek yokmu beni bilgilendirisen

J{atiL

Üye
7 Kas 2007
98
0
MuğLa\ßodrum
HeLp :S

Emeğe SğLk SLayer..

DoStm ßen install_flash_player İ ßi türlü yüklüyemiyorum We pC de ReismLeri de açaçamamın Nedeni ßundanmı Youtube deki Vidyoları İzleyememin Nedeni ßunları Eğer ßunlarSa ßeni Yönlendireßilimisiniz..

Biri_Bir

Yeni üye
3 Eki 2007
9
0
arkadaşım çok güzel resimli anlatmısın yanlız bir sorum olacak.
format değide yanlız işletim sistemi kurulumu yapılırmı yapilsa bile nasıl olur
bilgilendirirsen sevinirim

volkinson

Yeni üye
10 Kas 2007
19
2
benim windows sahte internetten mişey in diriyomuşun lisaslı oluyomuş
şunu bi söyler misiniz?:

kardeş onu yapmak için XP orjinalleştirici var google dan rahatlıkla bulabilirsin kolay gelsin

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.