Windows XP kurulumu/Resimli Anlatım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

MsNMUHAP

Katılımcı Üye
30 Haz 2007
515
2
dehşet MSDOS tan Formatı anlata bilicekmisin anlatırsan yada başkası anlatırsa süper olur şimdiden sağolun

allright33

Yeni üye
6 Mar 2008
3
0
EmeĞİne SaĞlik Ama Esas Format Dİsketle Atilandir. Cd Den AttiĞin Format Hdd Yİ Tam Temİzlemez.ama Dİsket Öyle DeĞİl Kazir Sİlerdİ.ayrica Fdİsk Yapilirdi.ama Tabİ Benİm TevellÜt Eskİ Bİraz :) Şİmdİ Fdİsk Bİlen Yok

allright33

Yeni üye
6 Mar 2008
3
0
MS DOS TA FORMAT ATMAK İÇİN WİNDOWS 98 BAŞLANGIÇ DİSKETİNE İHTİYACINIZ OLACAK.Disketi sürücüye yerleştirin ve çıkartmadan windows'u yeniden başlatın. Disket bir dizi işlemden sonra size 3 seçenek çıkaracak Bilgisayarı CD-Rom desteği ile başlat seçeneğini seçin ve Enter'a basıpğ devam edin. Birkaç işlemden sonra A:\> ile karşı karşıya kalacaksınız. Hemen konut satırına C: yazıp enter tuşuna basın ve sonra FORMAT C: yazıp tekrar enter tuşluna basın bir uyarı gelecek E tuşun basın ve işte bilgisayarınız formatlandı şimdi temiz windows kurmak için ana sayfadaki Temiz Windows Kurmak başlıklı yazıyı uygulayın ve işte sonuçta tertemiz bir sistem ile başbaşasınız...

mehdi1995

Katılımcı Üye
17 Eki 2007
579
12
abi sana bi soru sorucam ben cd yi birinci ye alıyorum pc yi baştan başlatıyorum sonra Boot From Disk:
yazıyor sonra cd yi okumadan geçiyor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.