Windows XP kurulumu/Resimli Anlatım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

takarat

Yeni üye
9 Eki 2008
3
0
SELAM ARKADAŞLAR EBNDE YENİ KATILDIM ARANIZA ADIM MUSTAFA EĞER Bİ SAKINCASI YOKSA ARANIZA KATILMAK İSTİYORUM VEDE BEN BİLGİSAYAR BASINDA SUANA KADAR BOŞUNA OTURMUSUM GİBİME GELİYOR YILLARDIR SADECE MAİL MSN VE GOGLEDE DOLAŞMAYI ANCAK ÖĞRENDİM AMA BURDA GÖRDÜĞÜM İŞLEMLER BENİ ŞAŞIRTTI VEDE ONUN İÇİN KAYIT OLDUM BASA Bİ MAKSADIM YOK

mg_ryan

Yeni üye
4 Mar 2008
1
0
Merhaba format atmayı daha önce çok kez yapan biriyim ama 2 gündür bilgisayarımda görmediğim bir durumla karşılaştım öncelikle anakartım asus harddiskim 80 gb samsung pata ve format ekranına giremiyorum xp cd sini cd-rom a koyuyorum önce önyükleme yapmak için bir tuşa basın diye bir yazı geliyor basıyorum kurulum inceleniyor diye bir yazı ve format ekranına girmesi gerekirkenyine simsiyah bir ekranla karşılaşıyorum.usb açılış cd si yaptım ondan da kurulum dosyalarını yükledi ama windows sözleşmesi karşıma çıkmadı ve dolayısıyla harddiskimi göremedim ne yapmalıyım ? yardımınızı bekliyorum teşekkür ederim.

burhankurt27

Yeni üye
18 Kas 2008
17
0
Teşekkürler. Benim gibi bazı şeyleri yeni yeni öğrenenler için faydalı olduğuna inanıyor ve teşekkür ediyorum. Yaşasın Türklük.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.