Windows XP niz VİSTA gibi görünsün istermisınız?(üstelik hızlanıyor da!)

WahSheT

Yeni üye
6 Ağu 2007
10
0
bazı kısa yollarda deişme olmuyor yüklemede bişiler eksik sanırım bidaha yükliim bakalım.

bieyduinsan

Yeni üye
11 Eyl 2007
3
0
o kdar güzel değil pc bağzı özellikelr i gitti örneğin movie maker ın geçiş görütüleri kayboldu paint açılmaz oldu msn 10 dk hata rapotu gönderiyodu kapanıyodu kurdamdan fıstık gibi oynadığım cs yi devamlı kapatıyodu sildim heski haline geldi.. tavsiye etmiyorum

ilkeray3584

Yeni üye
8 Eyl 2007
9
0
bende indirdim kurdum görünüm güzel temalar filan kurarken hepsini işaretledim ama genede masa üstündeki belgelerim bilgisayar temeları değişmedi onun hariç hepsi değişti niden acaba acele civap :=)

jeandost

Katılımcı Üye
3 Eyl 2007
770
6
Antalya
kardeş ellerine saglık da ben daha önce böyle bir trnsformation paketi yüklemiştim fakat trojen gömülüydü. yani tüm ince ayarlarımı yaptığım xp'me format çekmek zorunda kalmıştım. sana güveniyorum ve cekiyorum programı. ellerine sağlık.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.