Windows XP niz VİSTA gibi görünsün istermisınız?(üstelik hızlanıyor da!)

dr_sezer2001

Yeni üye
2 Eki 2007
19
0
kardeş inşallah işe yarar.wistayı ilk defa göreceğim
ama inşallah aynı zamanda hızanır pc dediğin gibi

dr_sezer2001

Yeni üye
2 Eki 2007
19
0
ya wistanın xp den extraları nedir
bilenler lütfen yazsın
pc me daha dün format çektim.allah aşkına bir yamuk olmasınn doktor

TuRKu_GozLuM

Uzman üye
26 Eyl 2007
1,091
22
istanbul
kardesı guzel paylasım saggol

1-emege saygı
2-bir tsk esirgemeyin
3-begendınız arkadasların paylasımlarda haklarınızı verınız
4- +rep esirgemeyiniz
5- hersey gonlunuzce olsun..

Ne MuTLu TuRKuM DiYeNe

solmezkc5oe0ad7.gif

HEADROCK

Katılımcı Üye
17 Ağu 2007
576
1
66th Historical Way
o senın dandık bılgısayarındandır

Hayır maalesef arkadaşın dandik bilgisayarında değil bu sorun.Dikkatli araştırırsanız, göreceksinizki bilgisayarın sistem özellikelrini değiştiren bu tip tranformation packler genellikle bilgisayarda hatalara neden olur.Bu tip hatalar kısa vadede ortaya çıkmazsa bile gelecekte çıkmaktadır.Ben bu tip bi çok pack denedim genelde karşılaştığım hatalar; Microsoft office programlarında (world,excel vb.) , internet explorer 7, movie marker,paint programlarında hatalar verdi. Öte yandan bu programı kaldırmak istediğinizde tam anlamıyla kalkmıyor.Genelde kaldırdıktan sonra artıklar bırakıyor.Bende dosyaların yarısı xp yarısı visat görünümünde kaldı....

Bu durumda daha öncede isim vererek tavsiye etmiştim.Sistemi yüzeysel sadece görüntü anlamında değiştiren packler tercih ediniz.

Ben vista mizer kullanıyorum ve yaklaşık 1 yıl oldu herhangi bir sorun olmadı şimdilik ve görünümü visat gibi...

Yinede paylaşım için teşekkürler ve isteyen denesin sonuçları bize yazsın belki farklı bir programdır ön yargılı olmamak lazım..

17 Şub 2007
92
8
Arkadaşlar kaldırırken hata olabiliyor..
Yani bazen bazı dosyaları kalkmıyor...
Ben ilk kullandığımda sorun olmadı ama daha sonra başka bir bilgisayarda sorun çıkardı..
Bilginize.

kanlikartal1

Katılımcı Üye
5 Eki 2007
267
4
arkadaşım eline sağlık ama dediğin gibi bişey olmuyor hatta pro tam kalkmıyor bıle (heralde systemde kı eskı masaustu dosyasıyla yer deiştiryor) ama emeğe saygı...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.