XP sizi izletiyor! gelin casusu silelim

0k4n

Yeni üye
24 Eki 2008
15
0
var dıyenler lutfen bu konuyu bılmeyenlerde var lutfen onlara saygı gosterın dusman gıbı yada ukala gıbı bakmayın bıraz dost gıbı paylasarak bakmak sızın neyınıze yetmıyor

m.yucel38

Yeni üye
30 Ara 2007
6
0
Kayseri
Ama silince tekrar çalıştır/cmd yapın ve tekrar "net user"yazın casus yine çıkıyor.Sadece bende olmus olabilir.Ama en iyisi siz bi deneyin.:)

crank666

Üye
30 Eki 2007
182
0
arkdaşlar bunlar ters te tepebiliyor...ben bunun gibi bişey yaptım bilgisayara format atmak zorunda kaldım ona göre deneyin...

nedimkavak

Katılımcı Üye
11 Ara 2007
353
2
kardeş o bizi izlemiyor eğer pc hata verirse onu microsofta gönderiyor microsoftda hatanın neden kaynaklandığını kontrol ediyor yani izleme fln boş...

ogul222

Üye
20 Kas 2008
63
0
bendede warmış eywallah bilader walaha benim knıghtaki çarlarda soyuluodu sen olmasan eywlah çok saoll emege saygı beyler.................................:D

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.