XP sizi izletiyor! gelin casusu silelim

12 Kas 2009
235
0
başka bir forumda bu konu için saçmalık diyorlardı. o dosyanın bir sorun olduğunda microsoftun siz online yardım edebilmesi için olan bir dosya olduğunu söylediler

haven

Kıdemli Üye
21 Tem 2009
2,836
0
нєяуєя∂єη!
kardes ben win 32 iyle oynamam qerekde yok bunu önlemek için bağızı programlar.. var.mesela pestpetrol.gibi googleye yazdıqınızd bir sürü çıkıyor... bende önerme...

zerolance

Katılımcı Üye
29 Haz 2009
520
0
Aksaray
Kardeşim bu microsoft,windows gibi yazılımlarda casusu gelin silelim gibi bi durum olmaz istediğini yap sil olmaz.bu durumdan kurtulmak için linux,pardus gibi yazılımlar kullanman gerekir.çünkü bu yazılımlar toplum tarafından kullanılan ve geliştirilen bir yazılımdır kimse senin hangi kodları girdiğini bilemez ama bu çözümde %100 değildir.Geçenlerde bir yerde okumuştum yine böyle bir konu hakkında eskiden alman devleti sosyal güvenlik kurumunun tüm güvenlik sistemi çökmüş.
kurum,microsoftun bir yazılımını kullanıyormuş( hatırlayamadım) kurum microsofta başvurmuş.Microsoftta biz sizin sisteminizin yedeğini almıştık demiş.ve alman devleti microsoftla ilişkisini bitirmiş.casusluk böle bir kaç bişey silmeyle bitse Almanlar dünden yaparıd koskoca sosyal güvenlik kurumu ne demek.ayrıca bunu yapmakla daha göze batarsınız.Haksızsam bildirin.

Son düzenleme:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.