Yazı Tabanlı Hacker Oyunu

Kahta02

Katılımcı Üye
29 Mar 2013
323
0
War adlı arkadaşın saldırı kayıtlarına bir bakabilir misin 5 saniyede 20 kere saldırdı.

Aynen ya benim de bütün para güç vs hepsi gitti ardarda war ile wuxus sürekli saldırıyorlar

bu arada Kardeş sen ayı nickdemisin oyuna ?

edit: kalnı devredince para geri geliyor mu ? yada oyundaki güç savunma vs gidiyor mu ?

Son düzenleme:

ogulcan954

Uzman üye
20 Ağu 2010
1,290
0
Normalde üyeler hakkında bilgi vermiyorum kimseye ama War adlı kişinin çok fazla saldırı kayıtı var bir çok kişiye saldırmış ama şuan durmuş gözüküyor

TurkishAttacker

Katılımcı Üye
13 Tem 2015
723
0
Normalde üyeler hakkında bilgi vermiyorum kimseye ama War adlı kişinin çok fazla saldırı kayıtı var bir çok kişiye saldırmış ama şuan durmuş gözüküyor

Raporlar ve Mesajlar'da bildirimler eskiden vardı yeniden ne zaman gelir, daha doğrusu gelir mi?
Rapor ve mesajları temizleme seçeneği olması iyi olur.

ogulcan954

Uzman üye
20 Ağu 2010
1,290
0
Oyuna yeni temizleyici kodladım. Her gün okunmuş mesaj ve raporları otomaitk olarak silecek. Görmediğiniz Mesajlar ve Raporlar kalacak

Kahta02

Katılımcı Üye
29 Mar 2013
323
0
o zaman sadece raporlara yapayım bu olayı silme tuşunu kodlayacağım şimdi mesajlar için. raporlarda 100-200 rapor geldi mi tek tek silmesi zor olur diye düşündüm

mantıklı, tek tek silmek zor olur. Ama kayıtlar olsa en azından intikam alma olayı falan daha bi bağlar oyuna.

TurkishAttacker

Katılımcı Üye
13 Tem 2015
723
0
Dediğin mesaj sistemini kodladım artık mesajlarınızı tek tek silebileceksiniz raporlarda OKUDUKLARINIZ her gün gece 12 de silinecek

Hocam çok güzel olmuş.
Bir de işte şu bildirim işi olursa artık Anasayfa Title'ında ya da direkt sekmenin yanında (1) işareti gibi bir şey çıkarsa çok iyi olur.

ogulcan954

Uzman üye
20 Ağu 2010
1,290
0
wuxuk adlı oyuncu kimse iletişime attığı mesajlar geliyor. Hangi sayfalarda oldugunu bana öm olarak atsın

Kahta02

Katılımcı Üye
29 Mar 2013
323
0
kardeşim oyun çok güzel bağladı beni eline sağlık :) ama sağlam bir klavuz olsa harika olacak

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.