Yazı Tabanlı Hacker Oyunu

TurkishAttacker

Katılımcı Üye
13 Tem 2015
723
0
.css grafik demsk değildir.
Css sadece düzenlemek ve şekil vermek amacıyla oluçturulan bir dildir.
Yani şöyle örnek vereyim css ile resim veya textbox yapamazsın..
Grafikleri yine kendin yapacaksın ve css sayesinde siteye göre düzenliceksin.

Anlıyorum, açıklama için teşekkür ederim.
Oyundaki nick nedir sizin?

ogulcan954

Uzman üye
20 Ağu 2010
1,290
0
Bundan sonra oyun içinde iletişim kısmından yazan hesaplara 'yonetim' adlı hesaptan cevap vereceğim. Dikkat ! yonetim123,yonetimm gibi uyeliklere irtibat göstermeyiniz

Kahta02

Katılımcı Üye
29 Mar 2013
323
0
Küçük bir öneri; saldırma tarihi ve saati yanında yazsa iyi olur, ona göre ne kadar toparlanmış tahmin etmiş oluruz.

ogulcan954

Uzman üye
20 Ağu 2010
1,290
0
Açık kapanmadan önce hile ile belli kişiler çok güçlendi. Ve örneğin war adlı üye bu kişilere saldırarak çok fazla para elde etti. Ve şuan herkes ondan şikayetçi. Oyunu sıfırlayıp herkesi eşit şartlarda başlatmamı ister misiniz ?

ogulcan954

Uzman üye
20 Ağu 2010
1,290
0
Oyuna yeni saldırı sistemi geldi ! Artık saldırdıktan sonra daha detaylı bilgi alabileceksiniz ve saldırılar karşıdaki sistemin savunmasını saldırısını ölçerek belli oranlarda hasar vermesi için tekrar kodlandı

Kahta02

Katılımcı Üye
29 Mar 2013
323
0
Oyun şuan açılmıyor, ve sıfırlanmasını ben istemem şahsen. War benim bütün paramı aldı ve sonra hile yapanlara saldırıp çok yüklü miktarda para elde etti, hatta herkesi batırdıktan sonra ben dahil birden fazla kişiye 100milyar verdi, güçlen gel savaşalım dedi. Bende inat edip sağa sola sataştım kasa kasa para kazandım güç savunma falan aldım WAR adlı oyuncuya saldırdım ve bütün paramı fazlasıyla geri aldım. Tabi sonra war bana saldırıp güç ve savunmamı bitirdi ama sıkıntı yok. Şu durumda ben sıfırlanmasını istemem. Hile ile para güç savunma falan toplayanların sıfırlanmasını isterim ama saldırarak para kazanınca sıfırlanmasını istemem.

Kurunun yanında yaş da yanmasın diye yani.

ogulcan954

Uzman üye
20 Ağu 2010
1,290
0
Oyun şuan açılmıyor, ve sıfırlanmasını ben istemem şahsen. War benim bütün paramı aldı ve sonra hile yapanlara saldırıp çok yüklü miktarda para elde etti, hatta herkesi batırdıktan sonra ben dahil birden fazla kişiye 100milyar verdi, güçlen gel savaşalım dedi. Bende inat edip sağa sola sataştım kasa kasa para kazandım güç savunma falan aldım WAR adlı oyuncuya saldırdım ve bütün paramı fazlasıyla geri aldım. Tabi sonra war bana saldırıp güç ve savunmamı bitirdi ama sıkıntı yok. Şu durumda ben sıfırlanmasını istemem. Hile ile para güç savunma falan toplayanların sıfırlanmasını isterim ama saldırarak para kazanınca sıfırlanmasını istemem.

Yenilenmesi üzerine mesajlar aldım. Şöyle söyliyim oyunu biraz daha zorlaştırmayı düşünüyorum. şuan exp ve oyundaki mekanlara saldırarak oyuncular direk 60 seviyeye gelip milyonlarca güçlere kadar yükseliyorlar. Oyundaki açık ile bir kaç kişi çok fazla para topladı war bunları tahminen onların elinden almayı başardı seninde dediğin gibi. normalde bu 100 milyar para vermesi onda daha çok para olduğu anlamına gelir. ve onun belli kişilere yüksek miktarda para gönderip hızlı gelişmesini sağlaması top 10 da belli kişilerin olmasını ve diğerlerinin onlara yetişememesini sağlar. O yüzden aktif bir kaç üyeye (senin gibi) ekstra elmas vererek tekrar başlatayım diyorum. bir kaç istek daha var sıfırlanması için. ama kurunun yanında yaşta yanmaması için normalde 100 elmasla başlanıyor oyuna ama sizi 200 elmas ile başlatacağım. böylelikle hem eskiden vermiş olduğunuz emekler karşılığında daha hızlı gelişeceksiniz hemde herkes için (şuanlık) hilesiz ve çok basit olmayan biraz emek harcanması gereken yeni bir oyun düzeniyle sürekli updateler gelerek güzel bir oyun zevki yaşayacaksınız. Tabi yine fikir alıyorum sizden emek veriyorsunuz sonuçta

TurkishAttacker

Katılımcı Üye
13 Tem 2015
723
0

Sıfırlanmaması iyi olur.
Kahta02 sana söyledim KLAN'ıma gel eğer WAR'dan kurtulmak istiyorsan kendisi bana artık saldırı bile yapamaz.
Obsesif olarak kafayı bana takmış durumda.

@ogulcan954
Bu arada savunması 5 katından fazlaysa saldırmama çok saçma olmuş bence, mesele adamlar bana saldırıyor güçleniyor plan kuruyor.
Benim haberim olmuyor ama adam o yolla bir nevi kendi gücünü anlıyor.
Kendi gücünü 5 kat yapıp tekrar deniyor saldırmayı.
Bence savunma gücün beş katı da olsa saldırma olmalı.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.