Yazı Tabanlı Hacker Oyunu

Kahta02

Katılımcı Üye
29 Mar 2013
323
0
Oyun için güzel düşüncelerim vardı ama maalesef daha fazla zaman ayıramıyorum. Bu yüzden oyunu bırakıyorum. Zaten ilk sırada ben varım eski nick "yawhehe" idi şu an "psyusufps". Dilerseniz değişitebilirsiniz admine söyleyerek. Şu an wuxuk adlı arkadaş da oynuyor ama bırakacak. Muhtemelen ilk sıraya o geçer sonra bırakır. Benim hesapta 50M güç ve 10M savunma var. Ben ve wuxuk bırakıyoruz. Toplam 500M para var bu parayı aktif üyelere dağıtıp hesabı başkasına bırakacağız. Hesabı kullanmak isteyenler buraya yazsınlar ben şifreyi veririm.
Wuxuk hesabı bırakacak olursa şifreyi kendisinden alabilirsiniz. Herkese bol şans. Dilerim çok daha kalıcı bir oyun olur oğulcan arkadaş. Emeğine sağlık :)

ogulcan954

Uzman üye
20 Ağu 2010
1,290
0
Oyun için güzel düşüncelerim vardı ama maalesef daha fazla zaman ayıramıyorum. Bu yüzden oyunu bırakıyorum. Zaten ilk sırada ben varım eski nick "yawhehe" idi şu an "psyusufps". Dilerseniz değişitebilirsiniz admine söyleyerek. Şu an wuxuk adlı arkadaş da oynuyor ama bırakacak. Muhtemelen ilk sıraya o geçer sonra bırakır. Benim hesapta 50M güç ve 10M savunma var. Ben ve wuxuk bırakıyoruz. Toplam 500M para var bu parayı aktif üyelere dağıtıp hesabı başkasına bırakacağız. Hesabı kullanmak isteyenler buraya yazsınlar ben şifreyi veririm.
Wuxuk hesabı bırakacak olursa şifreyi kendisinden alabilirsiniz. Herkese bol şans. Dilerim çok daha kalıcı bir oyun olur oğulcan arkadaş. Emeğine sağlık :)

İlerde tekrar dönmen dileğiyle :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.