Yazı Tabanlı Hacker Oyunu

5 Haz 2015
225
0
Tarafımca 6 kişiye 50.000.000 para verdim 300.000.000 liram vardı 6 kişiye dağıttım.
Oyundaki adım "Acier"
Talihli kişiler :
JyThon
boyka48
JyThon
GHouR
FrqheR
ooamazingoo
qartal16
bir kişi fazla ama kim bilmiyorum :)

Son düzenleme:

ogulcan954

Uzman üye
20 Ağu 2010
1,290
0
Adamlarda 50-60 milyar ve daha fazla para var nereden geliyor bu :D

milyar yok o kadarda milyon var :D şimdilik biraz oyun anlaşılsın diye pvp versiyon gibi bir şey. ondan herşey ucuz getirisi çok falan. ama oyun sıfırlandıktan sonra düzelecek. Ayrıca oyunun bir zamanlar açıkları vardı ordan hile yapmışlardı ama tespit edilenler düzeltildi bazıları üyeliklere bölmüş parayı :D ondan sıkıntı yaşanıyor hafif ama hile ile gelenler harcandı sanırım çok fazla zengin yok

Kahta02

Katılımcı Üye
29 Mar 2013
323
0
Kardeş oyunda üye isminde hata var.
Savaş kısmına olmayan nick yazılınca o isimde üye yok yazıyor ama türkçe karakter yazılınca sadece Ğ bile yazsan boş bırakılmış gibi algılayıp boş bırakma yazıyor. Söyleyeyim dedim. ;)

Kahta02

Katılımcı Üye
29 Mar 2013
323
0
Oyunun geliştirilmesi adına fikirler belirtelim mi? Mesela ısı haritası, mesela şehir isimleri gibi.. Klan kurma oranını artırır bu durum. Grafik olarak değil de stratejik olarak geliştirme planın varsa fikir belirtelim.

Kahta02

Katılımcı Üye
29 Mar 2013
323
0
Klan kısmında hata var. Klanı devretme kısmında klanda olmayan birini yazınca, ona devredemezsin gibi bi uyarı olması gerekirken "zaten bir klanı var" yazıyor, üstelik klanı olsa da olmasa da aynı yazı çıkıyor. Bi düzeltirsin artık :)

ogulcan954

Uzman üye
20 Ağu 2010
1,290
0
Klan kısmında hata var. Klanı devretme kısmında klanda olmayan birini yazınca, ona devredemezsin gibi bi uyarı olması gerekirken "zaten bir klanı var" yazıyor, üstelik klanı olsa da olmasa da aynı yazı çıkıyor. Bi düzeltirsin artık :)

Düzeltildi

ogulcan954

Uzman üye
20 Ağu 2010
1,290
0
Oyun bu gece saat 12 gibi sıfırlanacak ! Yeni fiyatlar, yeni saldırı yerleri, yeni elmas fiyatları ve dönüştürme karşılığı, vip özellikleri-kazançları ve ekstra özellikler gelecek

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.