Yazı Tabanlı Hacker Oyunu

Herak2les

Üye
17 Ocak 2016
56
0
hocam oyun çok güzel olmuş yardım edebilirim istersen benim aklımdada vardı böyle bişeyde erinmiştim yapmaya oyun içi ismim timelord :)

KodAbi

Uzman üye
17 Ağu 2015
1,846
0
Konya
Eline sağlık.Ben bu oyunu oynuyordum sonra kapanmıstı hata alımıda vardı yönetici alımı katılmıstım bir gün merakla girdim site bulnamıyor çok üzümüstün tekrar açıldı yess.

EroinL3Dans

Katılımcı Üye
25 Ocak 2016
759
0
NORMANDİYA
PPzm6v.png

kardeşim oyunda ufak bi açık var sayılır :D
banlama deneme amaçlı yaptım

ogulcan954

Uzman üye
20 Ağu 2010
1,290
0
9 elmas alıp 5 elmas vererekmi boşversene

kardeşim öncelikle asıl hesapta o bulduğun yanlış yazılmış kod yüzünden baya para yapmışsın. hile ile yapıldığı için paranı sildim. açık bulduğun için elması attım. normalde 9 elmasın olması için 9 kişi oyuna çekmen gerekiyor 9 üye mi buldun oyuna ? hayır. kendine iki tane üyelik açmışsın. o yüzden elmaslarıda sıfırladım. ama bunu bildirdiğin içinde 5 elmas yolladım. ne için bu tavrın anlamadım

ogulcan954

Uzman üye
20 Ağu 2010
1,290
0
birincisi 9 üye değil 17 üye çektim 2. si daha güzel açıklar var

referansınla 17 üye çektiysen senin 17 elmasının olması onları harcamış baya güçlenmiş ve ilk üçte olman gerekiyor. çünkü o kadar elmasa sahip şuana kadar oyuncu olmadı. yakın sayıya sahip olanlarda ilk üçte zaten. Açıkları bildirirsen her açık için 5 elmas daha alırsın. bildirmezsen her hile yaptığında sistem otomatik seni sıfırlar bir çok kez hile yaparsanda sistem banlar. hile yapman kendine zarar. zamanla kapanır o bulduğun açıklarda tespit edilerek. iyi oyunlar

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.