Yazı Tabanlı Hacker Oyunu

ogulcan954

Uzman üye
20 Ağu 2010
1,290
0
Oyunda param ve elmasım sıfırlanmış, sebebi nedir ?

üyelik adın? ve kaç elmasın vardı? paran saldırılar sonucu sıfırlanmış olabilir. Bir ara elmas hilesi bulundu diye tüm elmaslar sıfırlandı. sıfırlandıktan sonra iletişime geçen kişilere oyun açığı kapattığında aldığı elmaslar geri verildi

Kahta02

Katılımcı Üye
29 Mar 2013
323
0

üyelik adın? ve kaç elmasın vardı? paran saldırılar sonucu sıfırlanmış olabilir. Bir ara elmas hilesi bulundu diye tüm elmaslar sıfırlandı. sıfırlandıktan sonra iletişime geçen kişilere oyun açığı kapattığında aldığı elmaslar geri verildi

psyusufps
elmasa hiç dokunmadım başlangıçta 5 miydi öyle bişey yani hiç harcamadım diyeyim
saldırıları ve gelen giden paraları zaten raporda görüyoruz, saldırı yok ve giden para da yok. ama kaç param vardı hatırlamıyorum :) bayadır girmemiştim

ogulcan954

Uzman üye
20 Ağu 2010
1,290
0
psyusufps
elmasa hiç dokunmadım başlangıçta 5 miydi öyle bişey yani hiç harcamadım diyeyim
saldırıları ve gelen giden paraları zaten raporda görüyoruz, saldırı yok ve giden para da yok. ama kaç param vardı hatırlamıyorum :) bayadır girmemiştim

o üyelik ismi oyun bırakılacağı için değiştirildi diye hatırlıyorum. şifreyi başkasına vermediniz değil mi? 5 elması geri gönderdim. fakat para sıfırlama gibi bir olay olmadı. para konusunda bir şey yapamam

Kahta02

Katılımcı Üye
29 Mar 2013
323
0
o üyelik ismi oyun bırakılacağı için değiştirildi diye hatırlıyorum. şifreyi başkasına vermediniz değil mi? 5 elması geri gönderdim. fakat para sıfırlama gibi bir olay olmadı. para konusunda bir şey yapamam

ok. parayı hatırlamıyorum şifre bende kaldı öyle :)

777722

Uzman üye
30 Ocak 2016
1,399
0
2 sene önce baktığımda HTML/PHP orta düzey, şimdi baktığımda da aynı :(.

ogulcan954

Uzman üye
20 Ağu 2010
1,290
0
2 sene önce baktığımda HTML/PHP orta düzey, şimdi baktığımda da aynı :(.

üzerinde durmuyorum :) 3D oyun yapımıyla ve yazılımcılıkla ilgileniyorum web üzerine gitmiyorum ama işte oyun için yeni şeyler gelsin denildiğinde önerilen şeyleri kodluyorum o kadar

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.