Yazı Tabanlı Hacker Oyunu

3 Ara 2015
102
0
kbmayında cok skmsonk bişi olmuş ful paraya dayalı ya gittim araya ilk bi pc aldım güçlendim bi yere saldırdım kazandım bütün güc gitti kazandım parada kuş kadar sonra mal mal yerlere saldırdım onlardan bile zarar ediyoz para ver sana tıklatalım demiş,niz sacma sapan bişe kimse oynamasın

ogulcan954

Uzman üye
20 Ağu 2010
1,290
0
kbmayında cok skmsonk bişi olmuş ful paraya dayalı ya gittim araya ilk bi pc aldım güçlendim bi yere saldırdım kazandım bütün güc gitti kazandım parada kuş kadar sonra mal mal yerlere saldırdım onlardan bile zarar ediyoz para ver sana tıklatalım demiş,niz sacma sapan bişe kimse oynamasın

Paraya dayalı değil hatta şuana kadar çok az sayıda satış yaptım ve bu oyun 2014 ten beri açık. Eskideki düzene göre herkes oyunun kendi mekanlarından kasılıp birbirine saldırıyordu sonra bunu belli bir düzenle yapınca sonsuza kadar sıkıntısız gelişebilindiği için dahada zorlaştırdım. o yüzden normal kasılmaya çalışmak biraz zor şuan. eğer direk zorlanmadan gelişmek falan istiyorsan paranla 3-5 oyun mekanına saldırdıktan sonra daha fazla güç alıp başka oyunculara saldırabilirsin milyonlarca parası olan oyuncular var ayrıca o baştaki elmas sıfırlanmadan önce geçerliydi. önceki yorum sayfalarında bir çok kişiye bunu tekrar tekrar yazdım

SiyahParke

Yeni üye
14 May 2016
34
0
oyun hoş bir şeye benziyor fakat hackleme işi zor biraz sanırım. oyun biraz karışık olmuş ayrıca asp ve php'yi nasıl bir arada kullandın şaşırdım :D fakat arkadaşın dediği gibi oyunu para üzerine çok yatırmışsın biliyorum yani hosting ve domain için para gerekiyor. fakat oyunun zevki sürekli para ile çıkmıyor. bazı şeyleri emek olarak yapsan daha iyi olacaktır. Saygılarımla

ogulcan954

Uzman üye
20 Ağu 2010
1,290
0
oyun hoş bir şeye benziyor fakat hackleme işi zor biraz sanırım. oyun biraz karışık olmuş ayrıca asp ve php'yi nasıl bir arada kullandın şaşırdım :D fakat arkadaşın dediği gibi oyunu para üzerine çok yatırmışsın biliyorum yani hosting ve domain için para gerekiyor. fakat oyunun zevki sürekli para ile çıkmıyor. bazı şeyleri emek olarak yapsan daha iyi olacaktır. Saygılarımla

o asp,php olayı eskiden can sıkıntısı yüzünden koyduğum şeylerdi :D eskiden emek şeklindeydi ama o zamanda yukarıda yazdığım gibi belli bir düzenle yapınca hızlıca gelişebiliyorlardı. ondan zorlaştırdım böyle oluncada karakterlerin savaşarak güçlenmesi kolay belli bir seviyeye kadar oyun mekanlarından gelişmesi zor oldu. zaten şuana kadar çok çok az satış yaptım hosting cebimden çıkıyor :)

Fenertube

Katılımcı Üye
22 May 2016
603
0
Bu Soruyu buraya yazamassın Gidip Forum kurallarını oku
Ayrıca Forumda Aratırsan Cevap Bulabilirsin.

ogulcan954

Uzman üye
20 Ağu 2010
1,290
0
Oyuna şirket sistemi eklendi. 10 Elmas a şirket seviyesini yükseltebiliyorsun. her seviye ekstra 200 gelir arttırıyor. yani şirket seviyen 1 ise her dakika 200 para geliyor. 1 saatte 12.000 para 1 günde 288.000 para eder. eğer 10 elmas daha verip şirket seviyeni 2 yaparsan günde 576.000 Para şeklinde

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.