Yazı Tabanlı Hacker Oyunu

TurkhisBer

Üye
26 Nis 2016
246
0
Oyuna yeni basladim ve 1 saldiri yuzunden tum parami ve guclerim cogunu kaybettim nasil para kasacagim hic bilgim yok

ogulcan954

Uzman üye
20 Ağu 2010
1,290
0
Konu çok uzar ve post kasmalalar gizli gizli görüyorsuz sizi gizli gizli post kasmanıza gerek yok

bu sözünüzü kime söylediniz? eğer bana söylediyseniz şuana kadar hiç flood yapmadım. sorulara cevap verdim. ama ara ara post kasmaya çalışanlar var ama onlara engel olmam ki olan varsa banlarsınız. bu konu 2014 ten beri açık ve doğal olarak uzun olması normal 100 den fazla yorum geldi olabildiğince flood a engel olmaya çalıştım.

Hacker Tepeli

Uzman üye
2 Nis 2016
1,073
0
Geliyon
bu sözünüzü kime söylediniz? eğer bana söylediyseniz şuana kadar hiç flood yapmadım. sorulara cevap verdim. ama ara ara post kasmaya çalışanlar var ama onlara engel olmam ki olan varsa banlarsınız. bu konu 2014 ten beri açık ve doğal olarak uzun olması normal 100 den fazla yorum geldi olabildiğince flood a engel olmaya çalıştım.

Sana demedim şu gizli asteğmen teğmen yüzbaşı ajanlarına dedim

DarknessGuardian

Katılımcı Üye
29 Ağu 2015
728
0
Oyuna yeni basladim ve 1 saldiri yuzunden tum parami ve guclerim cogunu kaybettim nasil para kasacagim hic bilgim yok

Hocam gerçekten oyuna ilk başladığında nasıl gelişeceğini bilemiyor insan. Bende anlayamayıp kapamıştım. Oyuna küçük bir rehber gibi bir şey hazırlasanız iyi olur aslında. Hani yeni başlayanlar için falan.

Bu arada arkadaşa attığınız özel mesajı bana da atabilirseniz tekrar bir bakma şansım olur oyununuza :D

ogulcan954

Uzman üye
20 Ağu 2010
1,290
0
Bundan sonraki kayıtlarda herkes 100.000 para ile başlayacak oyunu anlayıp taktik geliştirebilmeniz için

Fre4kL0rd

Yeni üye
27 Haz 2016
28
0
Eline sağlık kardeşim çok başarılı.İleride iyice grafiğe dökersin iyice oynanacak hale gelir oyun (y)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.