Yazı Tabanlı Hacker Oyunu

oktapus12

Üye
22 Eki 2015
87
0
açıkçası düzgün şifre kullanın düzgün şifre kullanmayanların hesapları silinecektir yazmışsınız bizi gerçek şifremizi kullanmaya zorlayacak bu cümleyi yazma sebebinizi çok merak ettim.

ogulcan954

Uzman üye
20 Ağu 2010
1,290
0
açıkçası düzgün şifre kullanın düzgün şifre kullanmayanların hesapları silinecektir yazmışsınız bizi gerçek şifremizi kullanmaya zorlayacak bu cümleyi yazma sebebinizi çok merak ettim.

belli filtrelemeden geçiriliyor şifre kayıt olurken. genelde şifre olarak 1234-123456-deneme123-sanane vb. gibi çok basit şeyler oluyor rasgele üyelik açma olayında. bunu önlemek için yapıldı. mesela sen oyunu merak ettin gerçek şifreni vermek zorunda değilsin başka bir şeyde kullanabilirsin ama gidip 1234 gibi bir şifre kullanırsan da spam üyelikten başka bir şeye dönüşmez ve ilerde oynamak istediğinde belki de şifreni başkası bulup değiştirmiş olabilir. Bu tarz şeyleri önlemek için filtre var. yoksa kimseyi zorlamıyorum gerçek şifrenizi girin diye

ogulcan954

Uzman üye
20 Ağu 2010
1,290
0
açığı söylesem zevki kalmaz bide oyunda level atlayabilsem

Açığı söylemezsen bir kaç gün sonra biri bulup söyle ödül olarak verilecek elmaslar ona gider ayrıca oyunda hile koruma sistemi var sen 1 milyon elmasta yapsan otomatik üyeliğinin elmas ve parası sıfırlanacak

Ege1453

Üye
9 Eyl 2015
248
0
Nereye...
Hocam oyun kapanmaz değil mi epey emek sarfettim boşa gitmez değil mi emeklerim?
Bu arada Hocam bu oktapus kimse maşallah o kadar kasılmama rağmen bir türlü yenemedim admin galiba orda

Son düzenleme:
9 Ağu 2015
57
0
nasıl kayıt oluyoruz giriş yap diyorum şif yada kullanıcı adı hatalı diyor ilginç kayıt olmadan nasıl oyniyacağız :)

ogulcan954

Uzman üye
20 Ağu 2010
1,290
0
Hocam oyun kapanmaz değil mi epey emek sarfettim boşa gitmez değil mi emeklerim?
Bu arada Hocam bu oktapus kimse maşallah o kadar kasılmama rağmen bir türlü yenemedim admin galiba orda

oyun 2014 ten beri açık ve kapanmayacak için rahat olsun. Oyundaki tek yönetici benim ama benim üyeliğimde yok o yüzden o başkalarına saldırarak güçlenmiştir

ogulcan954

Uzman üye
20 Ağu 2010
1,290
0
Oyunda açık bulmuş ve 2-3 arkadaşıyla beraber birleşip hile yapanlar var. Sistem tespit etti inceledim özelliklerinin bazıları sıfırlandı bazıları düşürüldü. hile yapmanız sadece bir süreliğine eğlenmenizi sağlar. açıkları söyleyin kapatayım elmaslarınızı alın normal oynayın yoksa böyle sürekli sıfırlanmaya devam edilir

oktapus12

Üye
22 Eki 2015
87
0
Oyunda bug var sınırsız para ve sınırsız elmas yapabiliyorum, ayrıntı için özel mesaj atın lütfen.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.