Yazın çalışılacak meslek

norv

Üye
15 Haz 2023
61
13
abilerim 16 yaşımdayım yazın çalışmaya gidicem mesleği öğrenmek için falan gitmiyorum sadece 2-3 ay para toplamak için gidiyorum önemli olan şuanlık para olduğu için diğer mesleklere göre yüksek miktarda maaş alabileceğim meslekler önerir misiniz + ne kadar maaş alabileceğimi düşünüyorsanızda belirtirseniz sevinirim

iyi forumlar

tamam ağa

Uzman üye
7 Haz 2023
1,534
13
876
abilerim 16 yaşımdayım yazın çalışmaya gidicem mesleği öğrenmek için falan gitmiyorum sadece 2-3 ay para toplamak için gidiyorum önemli olan şuanlık para olduğu için diğer mesleklere göre yüksek miktarda maaş alabileceğim meslekler önerir misiniz + ne kadar maaş alabileceğimi düşünüyorsanızda belirtirseniz sevinirim

iyi forumlar
Kuyumcuya gir altında iyi para var.

tamam ağa

Uzman üye
7 Haz 2023
1,534
13
876
dükkanın işleyişine göre değişir tabi de ortalama ne kadar kazanırım sence aylık yada haftalık
Bundan birkaç yıl önce günlük 800 alıyordum tabi enflasyon vs vs derken o para baya yükselmiştir ama şundan unutmamak lazım performansın maaşı etkileyebilir.

norv

Üye
15 Haz 2023
61
13
Bundan birkaç yıl önce günlük 800 alıyordum tabi enflasyon vs vs derken o para baya yükselmiştir ama şundan unutmamak lazım performansın maaşı etkileyebilir.
kuyumculukta ne iş yapıyordun altınla bilezikle vs ilgileniyor muydun yoksa dükkan temizliği olsun cay getir götür falanmı yapıyorsun

aslan aslan

Basın&Medya Ekibi Asistanı
1 Şub 2023
749
1
290
Türkiye Cumhuriyeti. 🇹🇷

iyi forumlar
Kafede çalış.

firehackturk

Yaşayan Forum Efsanesi
21 Ağu 2016
9,870
2
354
27
anka
makine sanayiisinde iyi para var da ağır sanayii herkese gelmez. 3 aylık işçi alırlar mı? o da var. kafe, lokanta tarzı işletmelerde part-time çalışabilirsin. çoğu işyeri fulltime ve devamlı işçi arıyor artık maalesef.

'Türk

Moderasyon Ekibi Direktör Yrd.
5 May 2020
2,433
33
1,500
K E R K Ü K
Akdeniz veya egedeysen ve tarımda gelişmiş bi şehirdeysen yazlık işçi olmanı öneririm, bu yaz günlük yevmiye 800-1200 arası değişecek

raistaron

Katılımcı Üye
8 Tem 2020
708
3
315
neutron

iyi forumlar
inşaat

RW

'Türk ün yaveri
26 Kas 2020
2,087
58
1,523
Ehliyetin var ise kurye ol ehliyet yok ise oto yıkamaya gir bağladığın arabaya ve yaptığın detaya göre fiyat verirler

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.